17 kwietnia 2024

LITURGIA 

  1. Dziś o godzinie 15.30 z okazji Dnia Chorego zapraszamy chorych do uczestnictwa w Koronce do Miłosierdzia Bożego i nabożeństwie dla chorych. W tym czasie będzie możliwość skorzystania z sakramentu pokuty. O 16.00 Msza święta połączona z udzieleniem sakramentu namaszczenia chorych.
  2. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: w poniedziałek św. Scholastyki, w piątek św. Cyryla i Metodego – patronów Europy.

SPOTKANIA 

  1. We wtorek o 19.00 spotkanie kandydatów do bierzmowania – grupa ks. Przemysława.
  2. W środę o 16.45 spotkanie kandydatów na ministranta.

SPAWY PARAFIALNE 

  1. W tym tygodniu ofiary na sprzątanie i wystrój kościoła składa grupa pani Alicji Wawrzynek. Przypominamy, że ofiary te osobiście przynosimy do grupowej bądź wpłacamy na konto parafialne.
  2. W domu parafialnym przyjmowane są wpłaty na Stowarzyszenie Przyjaciół Seminarium, Radio Via i KUL.
  3. W sobotę – 15 lutego – odbędzie się w auli parafialnej spotkanie karnawałowe dla ministrantów, oazy i scholii. Rozpoczęcie o godz. 16.30.
  4. Informujemy także o zmianie dotyczącej funkcjonowania kancelarii parafialnej. Ponieważ sprawy związane z zawarciem związku małżeńskiego z reguły trwają dłużej niż inne, prosimy aby zgłaszać się z nimi w piątki. W ten sposób unikniemy blokowania i długiego oczekiwania na jakieś jedno zaświadczenie podczas gdy w kancelarii jest spisywany np. protokół przedmałżeński.

do użytku wewnętrznego parafii