30 maja 2024

LITURGIA 

  1. Dziś przeżywamy Uroczystość ku czci św. J. S. Pelczara – głównego patrona diecezji. Jest to także dzień imienin naszego ks. Proboszcza. Polecajmy całą naszą diecezję, a szczególnie ks. Proboszcza wstawiennictwu patrona diecezji wypraszając potrzebne łaski i Boże błogosławieństwo w posłudze kapłańskiej.
  2. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: we wtorek św. Agnieszki, w piątek św. Franciszka Salezego, w sobotę święto Nawrócenia Św. Pawła.
  3. W tygodniu obchodzimy także Dzień Babci i Dziadka. Pamiętajmy o nich w naszych modlitwach, a także w postawie wdzięczności i szacunku.

SPAWY PARAFIALNE 

  1. Zakończyliśmy wizytę duszpasterską. Wszystkim serdecznie dziękujemy za życzliwe przyjęcie i ofiary składane na tacę. Bóg zapłać.
  2. Dziękujemy również za ofiary złożone podczas odwiedzin przez kolędników misyjnych. W tym roku wyniosły one 10 381 zł i 1000 jenów.
  3. W przyszłą niedzielę – 26 stycznia – nasz Chór będzie świętował 133-lecie swojej działalności. Po Mszy Św. o 16.00 będzie krótki koncert podsumowujący ich działalność, a później w auli parafialnej wręczenie wcześniej zamówionych egzemplarzy kroniki. Cena 50zł. Serdecznie zapraszamy.

do użytku wewnętrznego parafii