21 lipca 2024
Pn.

18.03

7:00 + Jerzy Czyż – od chrześnicy Izabeli  

+ Wojciech i Katarzyna Rucki  

+ Kazimierz Kuśnierz – od syna i synowej

+ Józef Ziaja – od brata

18:00 + Renata Leśko – od męża Marka z córką Patrycją

+ Zofia i Władysław Bereza  

Poza parafią

+ Bernadeta Lech – Msza św. gregoriańska

+ Maria Szarek – Msza św. gregoriańska

+ Józef Zaborowski – Msza św. gregoriańska

+ Irena Łuka   – od Grona Pedagogicznego i pracowników ZSG

+ Beata Łuka – od Absolwentów roku 2013/2015 3AZ

Wt.

19.03

7:00 + Walter Kornmehl – od sąsiadów Drozd

+ Józef Szela

+ Józef Zaborowski – od żony Marii  

+ Józef i Agata Inglot

+ Adam Beściak – od siostry Anny z rodziną

15:30 O opiekę św. Józefa nad Przedszkolem św. Józefa-nad rodzinami, dziećmi i personelem przedszkola
18:00 -Za wstawiennictwem św. Rocha: W intencji Józefy Kunysz – Zelatorki Róży św. Rity – od członkiń   

Poza parafią

+ Bernadeta Lech – Msza św. gregoriańska

+ Maria Szarek – Msza św. gregoriańska

+ Józef Zaborowski – Msza św. gregoriańska

+ Irena Łuka – od Grona Pedagogicznego i pracowników ZSG

+ Beata Łuka – od Wiesława i Alicji Krzyśko

Śr.

20.03

7:00 + Józefa i Franciszek Lew
9:00

12:30

W intencji społeczności SP nr 5
10:00 Dom Pomocy Społecznej: + Eugeniusz, Wiesława Szmigiel 
18:00 + Pelagia i Marian Mazur i zmarli z rodziny

+ Zofia Puterla – od syna Piotra z rodziną  

Poza parafią

+ Bernadeta Lech – od Bogdana i Grażyny Bartman

+ Bernadeta Lech – Msza św. gregoriańska

+ Maria Szarek – Msza św. gregoriańska

+ Józef Zaborowski – Msza św. gregoriańska

+ Cecylia Kuśnierz – od wnuka Mariusza z rodziną

+ Barbara Kuśnierz – od cioci Stanisławy

Czw.

21.03

7:00 + Weronika Przybyło – od rodziny Cieplik i Nowak z Błędowej Zgłobieńskiej

+ Józefa Kruczko   

+ Janina Pokrzywa – od Marii Jaskuła

18:00 + Elżbieta Tomankiewicz

+ Marek Szydełko – od siostry Danuty z rodziną

Poza parafią

+ Bernadeta Lech – Msza św. gregoriańska

+ Maria Szarek – Msza św. gregoriańska

+ Józef Zaborowski – Msza św. gregoriańska

+ Cecylia Kuśnierz – od wnuka Mariusza z rodziną

+ Barbara Kuśnierz – od cioci Elżbiety z rodzinami 

Pt.

22.03

7:00 -O szczęśliwe rozwiązanie dla Katarzyny   

+ Witold Wilk – od rodziny Śmigiel i Grądziel

+ Maria, Kazimierz i Antoni

10:00 Dom Kombatanta: + Urszula Spirała – 5 rocz. śm.
18:00 + Wiktor, Wiktoria, Joanna, Felicja i zmarli z rodziny Bosak   

+ Józef Sarna – od siostrzenicy Elżbiety z rodziną

Poza parafią

+ Bernadeta Lech – Msza św. gregoriańska

+ Maria Szarek – Msza św. gregoriańska

+ Józef Zaborowski – Msza św. gregoriańska

+ Cecylia Kuśnierz – od siostrzenicy Lidii z rodziną

+ Barbara Kuśnierz– od chrześnicy Sylwii z mężem Jarkiem

Sob.

23.03

7:00 -W podziękowaniu za rok 2023, z prośbą o Boże bł., opiekę Maryi i św. Rocha na rok 2024 dla rodziny

+ Stanisława 9 rocz. śm., Ignacy 39 rocz. śm., Józef 39 rocz. śm.

18:00 + Alojzy – rocz. śm.  

+ Andrzej Przytuła – od syna Mariusza z rodziną

Poza parafią

+ Marian Beściak – Zofii Czepiel z rodziną

+ Bernadeta Lech – Msza św. gregoriańska

+ Maria Szarek – Msza św. gregoriańska

+ Józef Zaborowski – Msza św. gregoriańska

+ Cecylia Kuśnierz – od rodziny Filip

+ Barbara Kuśnierz – od rodziny Wąsaczów

 

Nd.

24.03

6:30 + Franciszek i Stefania Mazur     
7:15 Szpital: Za parafian       
7:30 Dom Kombatanta: + Stanisław Dziura – od rodziny           
8:00 + Adam Kuśnierz – 7 rocz. śm.   

Poza parafią

+ Bernadeta Lech – Msza św. gregoriańska

+ Maria Szarek – Msza św. gregoriańska

+ Józef Zaborowski – Msza św. gregoriańska

+ Cecylia Kuśnierz – od Ewy i Artura z rodziną

+ Barbara Kuśnierz – od rodziny Płonków

9:30 + Kazimierz Szczepanik i zmarli z rodziny      
10:30 Dom Pomocy Społecznej: + Marian Beściak – od rodziny Kołodziej i Suszek           
11:00 + Michalina, Ludwik Szyszka   
12:30 + Tadeusz Gaweł – od żony       
17:00 + Władysław i Władysława Biszczanik   
*Do użytku wewnętrznego parafii