17 kwietnia 2024
Pn.

11.03

7:00 + Pelagia i Marian Mazur, Marian i Robert Lew, Halina Krutyj

+ Janina i Piotr Pacześniak i zmarli z rodziny

+ Józef Grzesik – od Stanisława i Zofii Siembor

18:00 + Weronika Przybyło – od chrześnicy Barbary Sumary z rodziną  

+ Izabela Chmielińska – od rodziny Nabożnych

+ Waleria i Andrzej

Poza parafią

+ Józef Zaborowski – od rodziny Szydełków

+ Bernadeta Lech – Msza św. gregoriańska

+ Maria Szarek – Msza św. gregoriańska

+ Józef Zaborowski – rozpoczęcie Mszy św. gregoriańskich

+ Maria Bazan – od pracowników administracji VIII LO

+ Tadeusz Murias – od rodziny Kardasiów

+ Józef Zaborowski – od Anny i Grażyny Beściak

Wt.

12.03

7:00 + Wojciech Szmuc – od sąsiadów z ul. Kombatanta 1

+ Agnieszka Szalacha – 7 rocz. śm.

+ Maria i Jan Kut i zmarli z rodziny

+ Jan Pietraszek – od syna

+ Bronisław Witalec – od córki Lidii z rodziną

18:00 -Za wstawiennictwem św. Rocha: Za chorych, których odwiedzamy w Pierwsze Soboty; O nawrócenie, opamiętanie oraz odnalezienie prawdziwej miłości dla pewnej osoby  

+ Stanisław Płonka – 12 rocz. śm. od żony Marii     

Poza parafią

+ Józef Zaborowski – od rodziny Magrysiów

+ Bernadeta Lech – Msza św. gregoriańska

+ Maria Szarek – Msza św. gregoriańska

+ Józef Zaborowski – Msza św. gregoriańska

+ Maria Bazan – od Zbigniewa i Marii Mańko

+ Tadeusz Murias – od Krystyny

Śr.

13.03

7:00 + Anna i Władysław Chlipała – od wnuków
10:00 Dom Pomocy Społecznej: W intencji pensjonariuszy i personelu DPS, o Boże bł. i potrzebne łaski
18:00 + s. Klara Maria Rogalska – od Jadwigi i Kazimierza

+ Maria i Józef Śmigiel

Poza parafią

+ Józef Zaborowski – od siostry Marii z rodziną

+ Bernadeta Lech – Msza św. gregoriańska

+ Maria Szarek – Msza św. gregoriańska

+ Józef Zaborowski – Msza św. gregoriańska

+ Maria Bazan – od Stanisława Bazan z rodziną

+ Tadeusz Murias – od Janiny i Tadeusza Pomykałów

Czw.

14.03

7:00 + Tomasz Kuśnierz – od rodziny Lew

+ zmarli rodzice i brat Tadeusz  

10:00 Dom Kombatanta: O Boże bł. i potrzebne łaski dla Emilii i Włodzimierza  
18:00 -O bł. Boże dla Marysi w dniu urodzin

+ Weronika Przybyło – od rodziny Madej

Poza parafią

+ Bernadeta Lech – Msza św. gregoriańska

+ Maria Szarek – Msza św. gregoriańska

+ Józef Zaborowski – Msza św. gregoriańska

+ Maria Bazan – od Rady Rodziców VIII LO

+ Tadeusz Murias – od Janiny i Tadeusza Pomykałów

Pt.

15.03

7:00 -O zdrowie, Boże bł., opiekę Maryi, wstawiennictwo św. Rocha, dary Ducha Świętego dla Tomasza w 13 r. urodzin

+ Jan Kilar

+ Józef Sarna – od kuzyna Tadeusza  

18:00 + Danuta i Marian Wilczakowscy  

+ Marek Szydełko – od mamy i siostry Marty z rodziną  

Poza parafią

+ Bernadeta Lech – Msza św. gregoriańska

+ Maria Szarek – Msza św. gregoriańska

+ Józef Zaborowski – Msza św. gregoriańska

+ Irena Łuka – od Aleksandry i Marcina Purgacz

+ Beata Łuka – od Absolwentów roku 2013/2015 3AZ

Sob.

16.03

7:00 + Krystyna Sadło – od syna  

+ Stefania Mazur – rocz. śm.   

18:00 + Genowefa Kaczor w rocz. śm., Andrzej i Adam

+ Józefa Lampart – od wnuka Mateusza z żoną

Poza parafią

+ Józef Zaborowski – od rodziny Bałchanów

+ Bernadeta Lech – Msza św. gregoriańska

+ Maria Szarek – Msza św. gregoriańska

+ Józef Zaborowski – Msza św. gregoriańska

+ Irena Łuka – od Grona Pedagogicznego i pracowników ZSG

+ Beata Łuka – od Absolwentów roku 2013/2015 3AZ

Nd.

17.03

6:30 + Kazimierz – rocz. śm.    
7:15 Szpital: + Józef Chmieliński – 18 rocz. śm.      
7:30 Dom Kombatanta: + Tadeusz Ficek – od syna Grzegorza          
8:00 + Józef i Maria Waltoś  

Poza parafią

+ Bernadeta Lech – Msza św. gregoriańska

+ Maria Szarek – Msza św. gregoriańska

+ Józef Zaborowski – Msza św. gregoriańska

+ Irena Łuka – od Grona Pedagogicznego i pracowników ZSG

+ Beata Łuka – od Absolwentów roku 2013/2015 3AZ

9:30 + Henryk Piela – od córki Bożeny     
10:30 Dom Pomocy Społecznej: O łaskę zdrowia oraz potrzebne łaski dla Bogdana i Zbigniewa          
11:00 O Boże bł. i opiekę Maryi ma każdy dzień dla Eweliny z okazji urodzin  
12:30 Za parafian      
17:00 + Maria, Paweł, Jan Wąs