25 lipca 2024

Liturgia

 1. Dzisiejsza Niedziela to Niedziela Słowa Bożego. Zachęcamy do częstego czytania i rozważania Pisma Świętego.
 2. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: w środę św. Franciszka Salezego, w czwartek Święto nawrócenie św. Pawła, w piątek św. Tymoteusza i Tytusa.

 

Spotkania

 1. We wtorek po Mszy św. wieczornej spotkanie kandydatów do bierzmowania z kl. VIII – grupa I, zaś w czwartek spotkanie dla grupy II.
 2. W środę po Mszy św. wieczornej zbiórka dla kandydatów na ministranta.
 3. W czwartek po Mszy św. wieczornej spotkanie wspólnoty uwielbienia Metanoia.
 4. W sobotę po Mszy św. wieczornej katecheza chrzcielna dla rodziców i chrzestnych.

 

Sprawy parafialne

 1. Za tydzień w niedzielę, 28 stycznia po każdej Mszy św. będziemy mogli wesprzeć materialnie rodzinę Państwa Sokołowskich z naszej parafii, która w tym tygodniu straciła dom podczas pożaru.
 2. Także w następną niedzielę bezpośrednio po Mszy św. wieczornej o godz. 17:00 odbędzie się koncert kolęd w wykonaniu naszego Chóru Parafialnego. Zapraszamy.
 3. W dniach 22 i 23 stycznia w kościele akademickim św. Jadwigi Królowej w Rzeszowie (al. Rejtana 21) odbędą się konferencje duchowe i nabożeństwa, które poprowadzi Dominik Chmielewski SDB.
 4. W dniach 2 – 4 lutego w domu rekolekcyjnym Tabor odbędą się rekolekcje dla małżeństw, narzeczonych i zakochanych oraz w tym samym czasie w Niechobrzu odbędą się rekolekcje dla rodzin z dziećmi. Szczegóły na plakacie w gablocie.
 5. Zakończyła się w naszej parafii wizyta duszpasterska. Dziękujemy wszystkim parafianom za miłe, serdeczne przyjęcie, rozmowy oraz za wszelkie przejawy dobra i świadectwa życia. Bóg zapłać za składne ofiary na tacę z racji kolędy.