24 czerwca 2024
Pn.

11.12

7:00 + Jacek Buczak – od Iwony Magryś

+ Adolf Materna – od Magdy, Dawida, Elżbiety i Kazimierza

+ Tadeusz Skoczek – od rodziny Muriasów

18:00 + Jerzy Chmiel – od synowej Danuty

+ Anna Litwin – od Józefa z rodziną

Poza parafią

+ Maria Bazan – od Ryszarda Bazan z rodziną

+ Tadeusz Murias – od Michaliny z rodziną

+ Józefa Wójcik-Mądry – od Stanisława Drzała

+ Sławomir Szpecht – od Krystyny i Jacka Pichla

+ Bożena Lisowicz – od Bożeny i Ryszarda Bułdak

+ Józefa Trojanowska – od Renaty i Zbigniewa Salomon

Wt.

12.12

7:00 + Jan Południak – od siostry Krystyny Malor z rodziną

+ Stanisława i Jan Stępień   

18:00 Za wstawiennictwem św. Rocha: -Dziękczynna z prośbą o dalsze bł. Boże i opiekę św. Rocha i MBNP dla Janiny w 95 rocz. urodzin

+ Aleksander z ok. imienin   

Poza parafią

+ Edward Szela – od pracowników administracji Szpitala MSWiA w Rzeszowie

+ Maria Bazan – od Ryszarda Bazan z rodziną

+ Tadeusz Murias – od Bożeny i Andrzeja Szelów

+ Józefa Wójcik-Mądry – od współpracowników ze Szkół Medycznych w Rzeszowie, Sanoku, Jaśle, Mielcu i Przemyślu

+ Sławomir Szpecht – od rodziny Szczepańskich Alicji i Stanisława

+ Bożena Lisowicz – od Elżbiety Drążek

+ Józefa Trojanowska – od pracowników SP w Racławówce

Śr.

13.12

7:00 + Edward Płonka – od siostry Julii z mężem
10:00 Dom Pomocy Społecznej: + Czesława Śmigiel – od rodziny Biśto
18:00 -Dziękczynna w 18 rocz. urodzin Fabiana z prośbą o zdrowie i potrzebne łaski w dorosłym życiu

+ Stefania i Franciszek Beściak

Poza parafią                                                  

+ Zofia Kołodziej – od rodziny Doroty i Bogusława Nawojskich

+ Piotr Pacześniak – od pracowników Państwowej Szkoły Muzycznej w Kolbuszowej

+ Maria Bazan – od Ryszarda Bazan z rodziną

+ Tadeusz Murias – od Stefanii i Mariana Szela

+ Józefa Wójcik-Mądry – od Ali Rząsy

+ Sławomir Szpecht – od Marii Majchrowskiej

+ Bożena Lisowicz – od Karoliny i Dominika Markusiewicz

+ Józefa Trojanowska – od pracowników SP w Racławówce

Czw.

14.12

7:00    + Stanisław Szydełko
10:00 Dom Kombatanta: + Jerzy Chmiel – od Marii Bator
18:00 + Maria Kidacka – 3 rocz. śm.

+ Leszek i Maria Chudy – od Bolesław

Poza parafią

+ Stefan Murias – od pracowników Regionalnego Centrum Krwiodawstwa w Rzeszowie

+ Józefa Wójcik-Mądry – od rodziny Maślanków

+ Robert Lew – od brata Wojciecha z rodziną

+ Stanisław Marszałek – od sąsiadów Kazimierza i Jadwigi Mazur

+ Andrzej Bazan – od Beaty i Darka

+ Zuzanna Lesiak – od rodziny Lisaków z dziećmi

+ Józefa Trojanowska – od pracowników SP w Racławówce

Pt.

15.12

7:00

 

+ Piotr Pacześniak – od Kręgów Rodzin

+ Za zmarłych z rodziny Kalembów: Antoniego, Marię i Bronisławę

+ Józef Walus – od wnuków  

18:00 + Bronisława Pawełek – od Alicji  Elgass z rodziną

+ Józefa Sabo – od wnuczki Agnieszki z rodziną

Poza parafią

+ Józefa Wójcik-Mądry        – od Wioletty Szałajko z rodziną

+ Robert Lew – od siostry Basi z rodziną

+ Irena Łuka – od Ryszarda Walania z rodziną z Głogowa

+ Beata Łuka – od koleżanki Agaty Kloc

+ Zuzanna Lesiak – od Ewy i Bolesława Kopeć

Sob.

16.12

7:00 -O Boże bł. dla dzieci: Ewy, Anny i Katarzyny

+ Stanisława Belcer – od Janiny Beściak

+ Krzysztof Stanio – od Janusza i Doroty z rodziną    

18:00 + Wojciech Hałoń – od syna Andrzeja z żoną

+ Władysław Kucharczyk i zmarli z rodziny

Poza parafią

+ Robert Lew – od synów Norberta i Wiktora

+ Irena Łuka – od Ryszarda Walania z rodziną z Głogowa

+ Beata Łuka – od Dyrekcji, nauczycieli i pracowników ZS nr 3 w Rzeszowie

+ Stanisław Marszałek – od Stowarzyszenia Przyjaciół Ziemi Słocińskiej

+ Zuzanna Lesiak – od Norberta i Małgorzaty Nowak

  Nd.

17.12

6:30 + Julia Boroń – od córki Zofii z mężem           
7:15 Szpital:  + Piotr Stanio – od rodziny Czarnotów
7:30 Dom Kombatanta: Za parafian   
8:00 + Dominik i Janina Ignatowscy   

Poza parafią

+ Robert Lew – od brata Marka z żoną Darią

+ Irena Łuka – od sąsiadów Maternów i Pelc

+ Beata Łuka – od rodziny Dąbrowskich

+ Stanisław Marszałek – od Marcina Południaka z rodziną

+ Zuzanna Lesiak – od Barbary i Antoniego Włodek

9:30 + Kazimiera i Wojciech Hałoń  
10:30 Dom Pomocy Społecznej: + Józefa Nowicka – od Jolanty i Marka          
11:00 Dziękczynna z prośbą o potrzebne łaski i Dary Ducha Św. dla Barbary i Mariusza    
12:30 + Anna Litwin – od Józefa z rodziną       
17:00 + Anna, Tomasz, Maria, Jan, Maria, Tadeusz Mikuła, Bronisława Borys i Julian Świątek