28 maja 2024
Pn.

30.10

7:00 + Za zmarłych rodziców: Katarzynę i Władysława oraz brata Eugeniusza

+ Maria i Władysław    

+ Edward Kutrzeba – od rodziny Baran i Czado z Rzeszowa   

Poza parafią

+ Józefa Pondel – Msza św. gregoriańska

18:00 -Dziękczynna za uratowanie życia

+ Paulina Krupa – zakończenie Mszy św. gregoriańskich 

Poza parafią

+ Katarzyna Bukała – od emerytów z SP nr 5

+ Marian Beściak –  Anny i Pawła Koszarskich

+ Tadeusz Murias – od Marty Jaworskiej

+ Stanisław Marszałek – od Wiesława Pieli z rodziną

+ Helena Tomza – od rodziny Filipków i Połciów z Sielca

+ Wiesława Szmigiel – od sąsiadów Korbanów

+ Wiktoria Cygan –  od Lucyny Wilanowskiej

+ Marian Beściak – od Józefy Bojda z rodziną z Łańcuta

Wt.

31.10

7:00 + Monika Mróz – od rodziny Żłobińskich    

+ Henryka Bartoszek – od rodziny z Chicago

+ Maria Gaweł – od Wiesławy Szmigiel   

Poza parafią

+ Józefa Pondel – zakończenie Mszy św. gregoriańskich

18:00 -Za wstawiennictwem św. Rocha: Dziękczynna w 60 rocz. urodzin z prośbą o dalsze bł.; w intencji Józefa o uwolnienie z choroby alkoholowej   

+ Maria Kuczma – od chrześniaka Stanisława z rodziną    

Poza parafią

+ Tadeusz Murias – od Elżbiety Pleśniak

+ Marian Beściak – od Anny i Tadeusza Wawrzyniak z rodziną

+ Stanisław Marszałek – od Adama Marszałek z rodziną             

+ Helena Tomza –  od rodziny Pyziaków    

+ Wiesława Szmigiel – od rodziny Tryczyńskich i Husów z rodziną          

+ Wiktoria Cygan –  od Stefanii i Mariana Szela

+ Marian Beściak – od Romana Beściak z rodziną             

Śr.

1.11

6:30 + Wojciech Hałoń – od syna z rodziną    
7:15 Szpital: Za parafian
7:30 Dom Kombatanta: + Dorota Nowak
8:00 Za zmarłych z Bractwa Szkaplerznego

Poza parafią

+ Marian Beściak – od Krystyny Lew z rodziną

+ Tadeusz Murias – od Grażyny i Wiesława Dziadek

9:30 + Krystyna, Tadeusz, Rozalia, Tadeusz, Stanisław
10:30 Dom Pomocy Społecznej: + Jacek Buczak – od Ani Kuczmenda z rodziną     
11:00 + Józef Szela
12:30 + Wojciech Wojtas – 2 rocz. śm.
17:00 + Józef i Eugeniusz Kucaba  
Czw.

2.11

7:00

 

+ Andrzej Możdżeń – od sąsiada Krzysztofa    

+ Marek Mazur – od żony

9:00 + Bolesław Domański – w rocz. śm.
10:00 Dom Pomocy Społecznej: + Józef Woźniak – od współpracowników 
10:30 Przy kaplicy św. Maurycego: + Za fundatorów Kościoła
18:00 + Kazimierz Śmigiel – 15 rocz. śm., Czesława i Bogumiła

+ Filip Marszałek – 3 rocz. śm.

Poza parafią                                                  

+ Marian Beściak – od rodziny Jóźwiaków

+ Tadeusz Murias – od rodziny Bazanów

Pt.

3.11

7:00

 

+ Za zmarłego męża Stanisława Kuśnierza    

+ Zmarli z rodziny Szczygieł i Inglot  

10:00 Dom Pomocy Społecznej: + Adolf Materna – od koleżanek i kolegów Stanisławy
10:00 Dom Kombatanta: + Honorata Dziura – od Bożeny i Bolesława Bajda
18:00 + Za zmarłych z Rodzin z Grupy Modlitewnej św. Rocha

Poza parafią

+ Marian Beściak – od Haliny i Stanisława Szmigiel z rodziną

+ Cecylia Kuśnierz – od Zofii Berezy i Mirosława

 Sob.

4.11

7:00 + Franciszek Lew – od rodziny Solskich

+ Jacek Rojek – od syna Kamila z rodziną

+ Za zmarłych z rodzin Mazur, Szczygieł, Kawalec    

18:00 + Za zmarłych z Róży św. Floriana i za dusze w czyśćcu cierpiące  

+ Fryderyka Płonka – od wnuczki Joanny z Andrzejem i dziećmi

Poza parafią

+ Marian Beściak – od Jolanty i Krzysztofa Maciołek    

+ Cecylia Kuśnierz – od Janusza i Marty Orzechowskich

 

 

Nd.

5.11

6:30 + Julia Boroń – od córki Danuty       
7:15 Szpital:   Za parafian            
7:30 Dom Kombatanta: + Andrzej Bajda
8:00 + Kazimierz Dulęba – od Mariana Beściak z rodziną

Poza parafią

+ Marian Beściak – od wujka Adama z rodziną

+ Cecylia Kuśnierz     – od Juliana i Zofii Menduś z rodziną

9:30 + Joanna Berłowska
10:30 Dom Pomocy Społecznej: + Marian Synoś – od rodziny Zyga      
11:00 + Małgorzata Miłek, Jan Jęczalik i zm. z rodziny   
12:30 + Za zmarłych z rodziny: Telatyńskich, Domagałów, Czarnotów, Niziołów   
17:00 + Zmarli z Rodzin z Róży św. Rodziny