21 lipca 2024
Pn.

15.05

7:00 + Stanisław Świgoń od siostry Teresy
z rodziną

+ Tomasz Kuśnierz od rodziny Inglot

+ Aleksander Antonyk od Marii Żak

18:00 + Zofia i Janusz Puterla

+ Zofia Szela z okazji imienin od córki Krystyny z rodziną

Poza parafią

+ Maria Skrzypczak Msza św. gregoriańska

+ Wojciech Hałoń Msza św. gregoriańska

+ Maria Chmielińska od kwiaciarek z Targowej

+ Wojciech Hałoń od Emilii i Stanisława Koryl

+ Wojciech Szmuc od Bogdana Skiby z rodziną z Zalesia

+ Andrzej Przytuła od teścia Stefana

+ Józef Sarna od koleżanek i kolegów z Wydziału Budownictwa Lądowego i Komunalnego w Rzeszowie

Wt.

16.05

7:00 + Kazimierz Pietraszek od rodziny Orzech

+ Tadeusz Gargaś 4 rocz. śm.

+ Andrzej Bylak – 14 rocz. śm.

18:00 -Za wstawiennictwem św. Rocha: W intencji pozytywnego zdania egzaminu, o światło Ducha Św. i opiekę św. Rocha oraz o zdrowie i dary Ducha Św., opiekę Matki Bożej i św. Rocha dla Anny i udaną operację oraz potrzebne łaski dla lekarza prowadzącego operację      

+ Zofia Kołodziej od chrześnicy Marii z rodziną

Poza parafią

+ Maria Skrzypczak Msza św. gregoriańska

+ Wojciech Hałoń Msza św. gregoriańska

+ Maria Chmielińska od kwiaciarek z Targowej

+ Wojciech Hałoń od Stefanii i Mariana Szela

+ Wojciech Szmuc od Lidii i Marka Wilk

+ Andrzej Przytuła od Jadwigi i Krzysztofa Gruba

+ Józef Sarna od koleżanek i kolegów z Wydziału Budownictwa Lądowego i Komunalnego w Rzeszowie

 

Śr.

17.05

7:00 + Edward Panek od rodziny Trojanowskich i Paduch
18:00 – W 10 rocz. święceń kapłańskich ks. Przemysława jako dziękczynienie za dar kapłaństwa z prośbą o dalsze prowadzenie przez Jezusa Najwyższego Kapłana w życiu kapłańskim oraz o natchnienia Ducha Św. od Kręgu Rodzin św. Moniki

-Dziękczynna za 20 lat sakramentu małżeństwa Agnieszki i Waldemara z prośbą o dalszą opiekę Bożą oraz o potrzebna łaski dla Emilii w 16 urodziny

+ Za dusze w czyśćcu cierpiące

Poza parafią

+ Maria Skrzypczak Msza św. gregoriańska

+ Wojciech Hałoń Msza św. gregoriańska

+ Justyna Pokrywka   od rodziny Nitków

+ Maria Chmielińska od kwiaciarek z Targowej

+ Wojciech Hałoń od rodziny Harchutów

+ Andrzej Przytuła od Agnieszki i Jana Chrzenowskich

+ Józef Sarna od Zdzisława

+ Zdzisław Nitka od rodziny Łozów

Czw.

18.05

7:00 + Stanisław Mytych 9 rocz. śm.
10:00 Dom Kombatanta: + Stefan Murias  od współpracowników HJD
12:00 Dom Pomocy Społecznej: + Mateusz Karp  od Piotra Pleśniak z rodziną
18:00 + Józef Sarna od siostrzenicy Marty z rodziną

+ Bronisława Ross od Adama i Elżbiety Bukała

Poza parafią                                                  

+ Maria Skrzypczak Msza św. gregoriańska

+ Wojciech Hałoń Msza św. gregoriańska

+ Maria Chmielińska od kwiaciarek z Targowej                                                       

+ Wojciech Hałoń od Bożeny Hunia z Domaradza

+ Józef Sarna od pracowników Janiny i Jana Chmielińskich

+ Zdzisław Nitka od rodziny Kwiatkowskich

+ Genowefa Leśko od Stowarzyszenia Przyjaciół Ziemi Słocińskiej

 

 

Pt.

19.05

7:00 + Franciszek Lew od siostry Kazimiery z rodziną

+ Zdzisław Nitka od córki Małgorzaty z rodziną

+ Marian Synoś od rodziny Baran

18:00 + Julia Boroń od syna Marka z rodziną

+ Anna, Walenty Międlar i zm. z rodziny  

Poza parafią

+ Maria Skrzypczak Msza św. gregoriańska

+ Wojciech Hałoń Msza św. gregoriańska

+ Maria Chmielińska od Zenona i Ewy Możdżeń

+ Wojciech Hałoń od rodziny Szydełko

+ Józef Sarna od Katarzyny i Wojciecha Popiołków

+ Zdzisław Nitka od Beaty i Mariusza Kuśnierz

+ Genowefa Leśko od wnuka Jakuba z rodziną

Sob.

20.05

7:00 + Genowefa Leśko od córki Marii z mężem

+ Adolf Materna od rodziny Oleszko

+ Julia i Marcin Płonka         

18:00 + Józef Dzierżak od sąsiadów Pelczarskich

+ Józef Jakubowicz od syna Tomasza z rodziną

Poza parafią

+ Maria Skrzypczak Msza św. gregoriańska

+ Wojciech Hałoń Msza św. gregoriańska

+ Maria Chmielińska od Magdaleny i Marcina Iwońskich

+ Wojciech Hałoń od OSP Rzeszów-Drabinianka

+ Józef Sarna od Janiny i Jana Chmielińskich

+ Zdzisław Nitka od rodziny Dziadzio

+ Genowefa Leśko od wnuczki Ewy

 

Nd.

21.05

6:30 Za parafian      
7:15 Szpital:  + Genowefa Leśko od Marka Gwizdaka
7:30 Dom Kombatanta: + Czesław Belcer od pracowników i kierownictwa z Cukierni przy ul. Miodowej
8:00 + Zofia Puterla od pracowników firmy Zof-Bet

Poza parafią

+ Maria Skrzypczak Msza św. gregoriańska

+ Wojciech Hałoń Msza św. gregoriańska

+ Maria Bednarska od koleżanek z Przedszkola nr 10

+ Genowefa Leśko od Artura

+ Zdzisław Nitka od rodziny Dziadzio

+ Józef Sarna od kolegów z klasy maturalnej

+ Wojciech Hałoń od Marii Szczepanik

9:30 + Jerzy Ring od Marii Prusak    
11:00 O zdrowie, potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej dla Krystyny           
12:30 Pierwsza Komunia św. uczniów z kl. D-E-F   
17:00 + Elżbieta Klęsk2 rocz. śm.        
19:00  O Boże bł., opiekę Matki Bożej, światło Ducha Św., i zdrowie dla Laury w 18 rocz. urodzin