28 maja 2024

Do użytku wewnętrznego parafii*

.

20.02

7:00 + Mateusz Karp od sąsiadów rodziny Werelusz

+ Jacek Rojek od rodziny Zaręba

+ Kazimierz Styś od syna Grzegorza z rodziną

18:00 + Stanisław Kardaś 11 rocz. śm.        

+ Kazimierz Dulęba od Jerzego Jęczmienionki    

Poza parafią

+ Stefania Smyżeń od Stanisława Smyżeń z rodziną

+ Marian Szydełko od córki Danuty z rodziną

+ Halina Gnat od kolegów i koleżanek z Departamentu Rozwoju Regionalnego

+ Piotr Mazur od Zarządu Koła Łowieckiego „Sarenka” z Błażowej

+ Elżbieta Klęsk  od Bogdana i Ewy Płonka

+ Grażyna Karp  od rodziny Jandów

+ Julian Gaweł  od OSP Słocina

+ Jerzy Chmieliński od Dziekanów Wydziału Informatyki Stosowanej

+ Stanisław Sikorski  od rodziny Pajów

Wt.

21.02

7:00 O Boże bł., Dary Ducha Św. dla Andrzeja

+ Stefan Murjas od Kazimierza Tomoń z rodziną

+ Jerzy Chmiel od rodziny z Zaczernia   

18:00 -Za wstawiennictwem św. Rocha: Dziękczynna w 6 rocz. ślubu z prośbą o dalsze bł. dla rodziny Duś

+ Zmarli z rodziny Daszykowskich

Poza parafią

+ Stefania Smyżeń od Stanisława Smyżeń z rodziną

+ Marian Szydełko od córki Danuty z rodziną

+ Halina Gnat od kolegów i koleżanek z Departamentu Zarządzenia Regionalnym Programem Operacyjnym

+ Piotr Mazur  od rodziny Muriasów

+ Elżbieta Klęsk od Anety i Andrzeja Sokołowskich

+ Grażyna Karp od sąsiadów rodziny Żuczek

+ Julian Gaweł OSP Słocina

+ Jerzy Chmieliński od Anny i Aleksandra Harpula

+ Stanisław Sikorski od  rodziny Szczepańskich

 

Śr.

22.02

7:00 + Anna Barańska od rodziny Lew
9:00 + Paulina Krupa od sąsiadów Murias
10:00 Dom Kombatanta: + Janina Masełek od synowej Beaty z rodziną
10:00 Dom Pomocy Społecznej: + Kazimierz Dulęba
16:00 + Małgorzata Ferenc – od Franciszka Stanio z rodziną        
18:00 + Felicja, Wiktoria, Joanna, Wiktor

Poza parafią

+ Stefania Smyżeń od rodziny Trojanowskich

+ Marian Szydełko od syna Marka z rodziną Bożeną, Kasią i Kubą.

+ Halina Gnat kolegów i koleżanek z Biura Informacji o Funduszach Europejskich

+ Piotr Mazur od kolegów policjantów OPP w Rzeszowie z Koła Emerytów i Rencistów NSZZ

+ Elżbieta Klęsk  od Krystyny i Zdzisława Pelczar

+ Grażyna Karp  od rodziny Styś

+ Julian Gaweł  od rodziny Muriasów

+ Jerzy Chmieliński od Anny i Aleksandra Harpula

+ Stanisław Sikorski  od sąsiadów Skiba

Czw.

23.02

7:00 + Józef Walus od rodziny Michno i Cybulski

+ Stanisław Sikora  od córki Małgorzaty z rodziną

18:00 + Elżbieta Klęsk od męża Ryszarda

+ Danuta i Stanisław Trałka

+ Piotr Mazur od żony, córek i wnucząt

Poza parafią

+ Stefania Smyżeń od Bogusława Śmigiel z rodziną

+ Marian Szydełko od brata i bratowej

+ Halina Gnat – od rodziny Chłanda

+ Piotr Mazur – od rodziny Karwatów

+ Elżbieta Klęsk od kuzyna z rodziną z Korczyny

+ Julian Gaweł  od kolegów z pracy syna Piotra                                                                     

+ Jerzy Chmieliński od pracowników Działu Kadr WSIZ

+ Stanisław Sikorski od sąsiadów

+ Ludomir Ficek od chrześnicy Aleksandry Ficek

 

 

Pt.

24.02

7:00 + Andrzej Możdżeń od siostry Emilii z rodziną

+ Zofia Hałoń od córki Haliny z mężem

+ Władysław od syna z rodziną

9:00 W intencji Bogu wiadomej
18:00 + Stanisława Belcer od siostry Danuty z rodziną

+ Józef Jakubowicz

Poza parafią

+ Stefania Smyżeń od rodziny Wróbel z Hyżnego

+ Marian Szydełko od chrześniaka Jacka z rodziną

+ Halina Gnat od rodziny Ciupaków z Chmielnika

+ Piotr Mazur od  Stanisława i Józefa Łyszczaków z rodzinami

+ Elżbieta Klęsk od rodziny Kucięba i Tereszkiewicz

+ Julian Gaweł  od sąsiadów Pietrzyków

+ Jerzy Chmieliński  od pracowników Działu Kadr WSIZ

+ Ludomir Ficek od Józefy Flak z rodziną

+ Bogdan Jurasz od Dyrekcji i Pracowników LUX MED

Sob.

25.02

7:00 + Jan Południak od córki Lucyny z rodziną

+ Czesław Czekański – od syna Grzegorza z rodziną

+ Helena i Henryk Duda

9:00 W intencji Bogu wiadomej
18:00 + Joanna, Anna i Władysław

+ Henryk Jasiewicz od córki Haliny z rodziną

Poza parafią

+ Stefania Smyżeń od Andrzeja Hałoń z rodziną

+ Marian Szydełko od bratanicy z rodziną

+ Halina Gnat od Krzysztofa i Magdaleny Lew

+ Piotr Mazur od Doroty i Mariusza Zielińskich

+ Julian Gaweł  od sąsiadów Pietrzyków

+ Jerzy Chmieliński od pracowników Centrum Studiów Podymplomowych WSIZ

+ Ludomir Ficek od Małgorzaty i Lucjana Wojtaszek

+ Bogdan Jurasz od Dyrekcji i Pracowników LUX MED

+ Julia Boroń od rodziny Gaweł

Nd.

26.02

6:30 + Wojciech i Kazmiera Hałoń
7:15 Szpital: + Bronisław Jabłoński 2 rocz. śm.
7:30 Dom Kombatanta: Za parafian       
8:00 + Marian, Stanisław, Bronisława Leśko   

Poza parafią

+ Stefania Smyżeń od Rafała Garduła z rodziną

+ Marian Szydełko od bratanka z rodziną

+ Halina Gnat od Danuty i Józefa Lew

+ Piotr Mazur od członków Koła Łowieckiego „Sarenka” w Błażowej

+ Julian Gaweł od rodziny Jandów

+ Jerzy Chmieliński od Magdaleny Iwońskiej

+ Ludomir Ficek od wujka Józefa

+ Bogdan Jurasz  od Wacława Kisiel z rodziną

+ Julia Boroń od rodziny Sokołowskich

9:30 Dziękczynna w 52 rocz. ślubu Danuty i Mariana z prośbą o Boże błog. w dalszym życiu  
11:00 + Anna i Kazimierz Baran      
12:30 + Emilia
17:00 + Julia i Mieczysław Płonka  

Do użytku wewnętrznego parafii*