14 czerwca 2024

 

Pn.

30.01

7:00 + Stanisława Belcer od siostrzenicy Danuty

+ Jan Kowalski od uczestników pogrzebu

+ Weronika Gąsior od syna Józefa

18:00 + Tadeusz i Mieczysław

+ Jan Południak od córki Jolanty z rodziną       

Poza parafią

+ Genowefa Leśko – zakończenie Mszy św. gregoriańskich

+ Krystyna Pękala od Elżbiety Opalińskiej

+ Kazimierz Styś od Renaty i Tomasza Kuter z rodziną

+ Halina Gnat od Iwony i Krzysztofa Werelusz z rodziną

+ Zofia Hałoń od Andrzeja Hałoń z rodziną

+ Genowefa Maćkowicz od Piotra Maćkowicz

+ Halina Gnat od Marii Szczepanik        

+ Łukasz Wąs od kolegów z podwórka: Muchy, Iwońskiego, Godka, Lalickiego i Kuśnierza

+ Weronika Gąsior  od chrzestnego Wojtka z rodziną

+ Jacek Moskwa od Marii Oczoś          

Wt.

31.01

7:00 + Henryk Jasiewicz od córki Ewy z dziećmi

+ Jarosław Proniewski od pracowników CHEMA-ELEKTROMET Rzeszów  

+ Józef Wilk

18:00 -Za wstawiennictwem św. Rocha: O zdrowie i szczęśliwą operację serca Filipa; o szczęśliwy zabieg i powrót do zdrowia dla Czesławy

+ Julia Jasiewicz od wnuczki Joanny z rodziną

Poza parafią

+ Stefania Smyżeń od córki Marty z rodziną

+ Kazimierz Styś od swatów Edwarda i Stefanii Gruszka

+ Halina Gnat od Renaty i Mariusza Bomba

+ Zofia Hałoń od Kazimierza Hałoń

+ Genowefa Maćkowicz od Piotra Dziura z Borówek

+ Halina Gnat od Agnieszki z rodziną     

+ Łukasz Wąs od kolegów z podwórka: Muchy, Iwońskiego, Godka, Lalickiego i Kuśnierza

+ Weronika Gąsior od wnuczek Magdy i Katarzyny

+ Jacek Moskwa od córki Ani z rodziną

 

Śr.

1.02

7:00 + Bolesław Stanio od kuzynki Reginy z rodziną

+ Małgorzata Solecka od rodziny Soleckich i Czechowicz

18:00 + Józefa Leśko – od siostrzeńca Roberta z rodziną      

Poza parafią

– Ku czci Ducha Św. o wiarę, nadzieję i miłość dla parafii i świata

+ Stefania Smyżeń od córki Marty z rodziną

+ Kazimierz Styś od rodziny Chlebiców

+ Halina Gnat od Haliny i Józefa Bojdów z rodziną

+ Piotr Mazur od brata Augustyna z rodziną

+ Wanda Różańska od koleżanek z pracy syna Pawła z firmy RAWECOX

+ Elżbieta Klęsk  od Wiesława i Małgorzaty Klęsk z dziećmi

+ Maria Bator od kuzynki Bronisławy

+ Grażyna Karp od Marii i Ryszarda Grys

+ Elżbieta Bułaty od rodziny Chruściel

Czw.

2.02

7:00 + Marian Synoś od brata Augustyna z żoną

+ Jacek Moskwa od córki Jagody z rodziną

9:00 + Janusz Puterla
10:00 Dom Pomocy Społecznej: + Stanisław Sikorski od córki z rodziną    
10:00 Dom Kombatanta: + Julian Chmiel od córki Marty z rodziną
18:00 + Jacek Trałka

+ Maria Gaweł – od Grażyny z rodziną

Poza parafią

+ Stefania Smyżeń od syna Marka z rodziną

+ Kazimierz Styś od Andrzeja i Łukasza Jordanek

+ Halina Gnat – od Moniki i Dominika Bojdów z rodziną

+ Piotr Mazur – od brata Stanisława z rodziną

+ Wanda Różańska – od koleżanek z pracy syna Pawła z firmy RAWECOX

+ Elżbieta Klęsk – od rodziny Kurzydło Mariusza i Genowefy

+ Maria Bator – od znajomych z firmy TRANSSPED

+ Grażyna Karp – od Bożeny i Arkadiusza Międlar z rodziną

+ Elżbieta Bułaty – od kuzyna Pawła z siostrami

Pt.

3.02

7:00 + Aleksander Pleśniak od Kazimiery Możdżeń

+ Bronisław Jabłoński od chrześnicy Agaty Styś z rodziną

10:00 Dom Pomocy Społecznej: + Wanda Różańska od Eleonory Różańskiej
10:00 Dom Kombatanta: Za dar 90-letniego życia z prośbą o Boże bł. na czas, który jest mi dany – Krystyna
18:00 + Czesław, Marian Żmuda

Poza parafią

+ Stefania Smyżeń od syna Marka z rodziną

+ Kazimierz Styś od rodziny Inglot

+ Halina Gnat od Korneli i Leszka Jaworskich z dziećmi

+ Piotr Mazur od brata Zygmunta z rodziną

+ Wanda Różańska – od koleżanek z pracy syna Pawła z firmy RAWECOX

+ Elżbieta Klęsk – od Stanisława i Jerzego Kurzydło z rodziną

+ Maria Bator – od znajomych z firmy TRANSSPED

+ Grażyna Karp – od Lidii Grys

+ Elżbieta Bułaty – od  Pauliny i  Łukasza Ropa z rodziną

Sob.

4.02

7:00 + Helena Strzałkowska od córki Małgorzaty

+ Wiktoria Pondel

+ Franciszek Lew od wnuczki Małgorzaty z rodziną

 18:00 W intencji ks. Proboszcza: o zdrowie, bł. Boże z okazji imienin od Stowarzyszenia Rodzin Katolickich

+ Anna Szostek 13 rocz. śm. + Stanisław i za zmarłych z rodziny

Poza parafią

+ Stefania Smyżeń od syna Mirosława z rodziną

+ Kazimierz Styś od współpracowników byłego INSTALu Rzeszów

+ Halina Gnat od sąsiadów Beaty i Eweliny z rodzinami

+ Piotr Mazur od szwagra Wiesława z żoną

+ Wanda Różańska – od rodziny Szajna

+ Elżbieta Klęsk – od Mariana Klęsk z rodziną

+ Maria Bator – od znajomych z firmy TRANSSPED

+ Grażyna Karp – od Edyty i Jakuba Grys

+ Elżbieta Bułaty – od Eugeniii Ropa

Nd.

5.02

6:30 + Agata i Józef Inglot  
7:15 Szpital: + Bronisław Jabłoński od Anny i Romana Kozak     
7:30 Dom Kombatanta: Za parafian  
8:00 + Andrzej Dąbek

Poza parafią

+ Stefania Smyżeń od syna Mirosława z rodziną

+ Kazimierz Styś od kolegów i koleżanek z pracy syna Grzegorza

+ Halina Gnat od Czesławy Grzebień

+ Piotr Mazur od szwagra Wiesława z żoną

+ Wanda Różańska – od rodziny Sitek

+ Elżbieta Klęsk – od  matki chrzestnej

+ Maria Bator– od znajomych z firmy TRANSSPED

+ Grażyna Karp – od Izabeli i Dariusza Bieńkowskich z rodziną

+ Julian Gaweł  – od rodziny Tomaków

9:30 + Antoni Sierżęga 2 rocz. śm od rodziny
11:00 + Teresa Koń od syna Tomasza z rodziną       
11:00 W intencji ks. Proboszcza: o zdrowie, bł. Boże z okazji imienin od Dyrekcji i Pracowników Przedszkola św. Rocha
12:30 + Ryszard   
17:00 + Elżbieta Klęsk od syna Pawła z rodziną    

*DO UŻYTKU WEWNĘTRZNEGO PARAFII