Intencje mszalne 31 październik – 6 listopad 2022

Pn.

31.10

7:00 + Władysława Płonka  – od Haliny Królikowskiej

+ Maria Wolanin – od córki i wnuka

+ Maria Trałka od bratanka Jacka z rodziną   

18:00 + Andrzej Rojek – od syna Sebastiana Rojka

+ Krystyna i Czesław Nabożny

Poza parafią

+ Maria Kuczma – od uczestników pogrzebu

+ Janusz Potyrała – od uczestników pogrzebu

+ zmarły Bogu wiadomy

+ Jan Południak – od Heleny Hulek z rodziną z Olchowej

+ Małgorzata Solecka – od uczestników pogrzebu

+ Weronika Przybyło – od wnuczki Alicji z rodziną

Wt.

1.11

6:30 + Bolesław – 2 rocz. śm.  
7:15 Szpital: Za parafian
7:30 Dom Kombatanta: + Stanisława i Jan, Zofia i Kazimierz Ozga  
8:00 + Joanna Berłowska   

Poza parafią

+ Maria Kuczma – od uczestników pogrzebu

+ Janusz Potyrała – od uczestników pogrzebu

+ zmarły Bogu wiadomy

+ Jan Południak – od Łukasza Kozioł z rodziną  

+ Małgorzata Solecka – od uczestników pogrzebu

+ Weronika Przybyło – od wnuczki Jolanty z rodziną

+ Maria Ćwiok             

+ Edward Ustrzycki od siostry Doroty z rodziną

+ Helena Machowska od rodziny Szczepaników

+ Zdzisław Wasilewski od córki Anny z rodziną

+ Stefan Berłowski wnuków i prawnuków

9:30 + Krystyna, Tadeusz, Rozalia, Tadeusz, Stanisław
11:00 + Roch Dąbrowski rozpoczęcie Mszy św. gregoriańskich
12:30 O zdrowie dla Janiny w 90 rocz. urodzin
17:00 + Kazimierz Szczepanik – 22 rocz. śm.  
Śr.

2.11

7:00 + Za zmarłych z rodzin Mazur, Szczygieł i Kawalec  

+ Za zmarłych z rodzin Szczygieł i Inglot

9:00 + Marek Mazur
10:30 Za zmarłych Fundatorów naszego kościoła
18:00 + Tadeusz i Zofia Materna

+ Roch Dąbrowski – Msza św. gregoriańska   

Poza parafią

+ Maria Kuczma – od uczestników pogrzebu                          

+ Halina Polak – od uczestników pogrzebu

+ zmarły Bogu wiadomy

+ Jan Południak – od pracowników firmy ŁUKST 

+ Małgorzata Solecka – od uczestników pogrzebu

+ Weronika Przybyło – od wnuka Pawła z żoną

+ Maria Ćwiok             

+ Edward Ustrzycki – od siostrzeńca Zbigniewa

+ Helena Machowska – od koleżanki Stefanii Tryczyńskiej                         

+ Zdzisław Wasilewski – od syna Rafała z rodziną

+ Stefan Berłowski – od chrześniaka Wojciecha z rodziną

Czw.

3.11

7:00

 

+ Anna, Wiktoria i zmarli z rodziny Czekańskich

+ Wiesław Strzałkowski  –  od koleżanek i kolegów z pracy siostry Małgorzaty   

18:00 + Roch Dąbrowski – Msza św. gregoriańska   

Za dusze w czyśćcu cierpiące

Poza parafią

+ Maria Kuczma – od uczestników pogrzebu

+ Halina Polak – od uczestników pogrzebu                                                                                        

+ zmarły Bogu wiadomy

+ Jan Południak – od pracowników firmy BIKBUD

+ Małgorzata Solecka – od uczestników pogrzebu

+ Weronika Przybyło – od Alfredy Rzepki

+ Maria Ćwiok             

+ Edward Ustrzycki – od siostry Henryki

+ Helena Machowska – od sąsiadów Beściak i Szydełko                             

+ Zdzisław Wasilewski – od brata Marka z rodziną  

+ Stefan Berłowski – od rodziny Ziaja

Pt.

4.11

7:00 + Czesław i Dorota Nowak
10:00 Dom Kombatanta: + Maria i Czesław Demków
10:00 DPS: + Władysława Płonka – od parafian z Pstrągowej
18:00 + Marian i Aniela Trojanowscy   

+ Roch Dąbrowski – Msza św. gregoriańska   

Poza parafią

+ Marek Mazur – od Eugeniusza i Marka Szczepanik z rodziną

+ zmarły Bogu wiadomy

+ Jan Południak – od Marty i Stanisława Anyszek z rodziną

+ Małgorzata Solecka – od uczestników pogrzebu

+ Weronika Przybyło – od Barbary Niwińskiej  

+ Maria Ćwiok             

+ Helena Machowska – od rodziny Domańskich  

+ Zdzisław Wasilewski – od brata Wacława z rodziną   

+ Stefan Berłowski – od rodziny Zaborowskich

+ Zofia Bąk – od Rocha Trojanowskiego z rodziną    

Sob.

5.11

7:00 + Jan i Maria Mac + Ignacy i Bogusław

+ Zofia

+ Łukasz Wąs – od rodziców i rodzeństwa  

18:00 + Roch Dąbrowski Msza św. gregoriańska

+ Za zmarłych z rodzin z Róży św. Rodziny

Poza parafią

+ Marek Mazur – od Eugeniusza i Marka Szczepanik z rodziną

+ zmarły Bogu wiadomy

+ Jan Południak – od Dyrekcji i pracowników VIII LO w Rzeszowie  

+ Małgorzata Solecka – od uczestników pogrzebu

+ Weronika Przybyło – od wnuczki Marioli   

+ Maria Ćwiok             

+ Zdzisław Wasilewski – od chrześniaka Łukasza   

+ Stefan Berłowski – od rodziny Beściak i Lew

+ Zofia Bąk – od córki Anny i Marty

+ Barbara Ficek – od Grupy Modlitewnej św. Rocha

Nd.

6.11

6:30 + Emilia Orzechowska  
7:15 Szpital: + Aniela, Helena i Wiktoria  
7:30 Dom Kombatanta: Za parafian
8:00 + Roch Dąbrowski Msza św. gregoriańska

Poza parafią

+ Marek Mazur – od Kazimiery z rodziną

+ zmarły Bogu wiadomy

+ Jan Południak – od Dyrekcji i pracowników VIII LO w Rzeszowie 

+ Zdzisław Wasilewski – od uczestników pogrzebu

+ Weronika Przybyło – od rodziny Wruszak  

+ Maria Ćwiok              

+ Zdzisław Wasilewski – od Anny, Emila i Mariusza Bajdy   

+ Stefan Berłowski – od Józefy Beściak  

+ Zofia Bąk – od córki Elżbiety i Jerzego

+ Barbara Ficek – od Beaty z rodziną z Dębicy

9:30 + Stanisława i Kazimierz Majchrowscy i za zmarłych z rodziny
11:00 + Małgorzata Miłek, Jan Jęczalik
12:30 + Za zmarłych z rodzin Telatyńskich, Domagałów, Czarnotów i Niziołów
17:00 + brat Benedyktyn – Tomasz Toporek  

 * DO UŻYTKU WEWNĘTRZNEGO PARAFII