25 lipca 2024

Liturgia

 1. Dziś rozpoczyna się Tydzień Misyjny – szczególny czas modlitwy za misje i misjonarzy. Bóg zapłać o. Benoit (czyt. BENUA) za wygłoszenie Słowa Bożego. Po każdej Mszy św. będzie możliwość zakupienia pamiątek misyjnych. Pieniądze z rozprowadzania wspomogą pracę misjonarzy. W ramach Tygodnia Misyjnego w czwartek odbędzie się również spotkanie z s. Magdaleną pracującą w Kenii. Zapraszamy na różaniec misyjny
  o godz. 17:30, Mszę św. i spotkanie z Misjonarką.
 2. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: w piątek święto św. Szymona i Judy Tadeusza.

Spotkania

 1. W środę o 16:45 zbiorka dla kandydatów na ministranta.
 2. W piątek w naszym kościele gościć będziemy młodzież z parafii naszego dekanatu. Na czuwanie ze św. Janem Pawłem II zapraszamy kandydatów do bierzmowania
  (z wszystkich grup). Rozpoczęcie o 19:00

Sprawy parafialne

 1. Od poniedziałku jeśli dopisze pogoda rozpoczniemy remont parkingu kościelnego wzdłuż ul. Paderewskiego. W związku z remontem ta część parkingu będzie zamknięta. Na czas trwania prac do dyspozycji będzie parking wzdłuż ul. Powstańców Wielkopolskich przy Copy-Graf.
 2. Rzeszowski Dom Kultury filia Słocina zaprasza na spektakl teatralny „Od wiosny do wiosny” wg poetów ludowych Rzeszowszczyzny, w środę 26 października o godz. 19:00. Wystąpią aktorzy Sceny Propozycji Uniwersytetu Rzeszowskiego. Wstęp bezpłatny.
 3. Zachęcamy do skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania przed Uroczystością Wszystkich Świętych. Spowiedź codziennie pół godziny przed Mszą Świętą.