24 czerwca 2024

SPRAWY PARAFIALNE

  1. Dzisiaj przypadają kolejne rocznice konsekracji Księży Biskupów Kazimierza i Edwarda. Polecajmy ich w naszych modlitwach.
  2. Dziś także po każdej Mszy Św. młodzież z Oazy będzie rozprowadza poświęcone kadzidło i kredę do oznaczenia naszych domów. Dochód przeznaczony jest na działalność tej grupy.
  3. Przypominamy, że w najbliższą niedzielę – 9 stycznia – odbędzie się w naszej parafii kolędowanie misyjne.
  • Po Mszach Świętych o 8.00, 9.30 i 11.00 wystąpią dzieci z koła misyjnego z krótkim programem, po którym będą zbierać ofiary dla swoich rówieśników z Azji Środkowej.
  • Po Mszy Św. o 12.30, koncert kolęd w wykonaniu scholi dziecięcej z parafii Podwyższenia Krzyża w Rzeszowie i zespołu Karczmarze.
  • O 14.30 – ciepły posiłek i kiermasz misyjny, na którym grupy duszpasterskie z naszej parafii będą na swoich stoiskach prezentować różne gadżety, które można będzie sobie zabrać za darmo, bądź składając dobrowolną ofiarę.

Serdecznie zapraszamy i tych, którzy będą wtedy na Mszy i na koncercie kolęd, ale i tych, którzy swój popołudniowy czas będą chcieli spędzić może w trochę inny sposób odwiedzając nasz kiermasz.

do użytku wewnętrznego parafii