14 czerwca 2024

LITURGIA

  1. Dziś przeżywany Dzień Modlitwy za Kościół na Wschodzie. Z tej okazji po każdej Mszy Św. zbierane są ofiary do puszek dla misjonarzy pracujących na Wschodzie. Msze Św. o 17.00 odprawi ks. Biskup Edward Białogłowski. Po Mszy Św. koncert naszego chóru i zespołu ludowego z Czudca. Serdecznie zapraszamy.
  2. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: w wtorek św. Ambrożego, w środę Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP – Msze św. o 7.00. 9.00 i 18.00. W tym dniu w godzinach od 12.00 – 13.00 przeżywać będziemy Godzinę Łaski wypraszając potrzebne dary dla całego świata. W tej godzinie nasz kościół będzie otwarty. Zachęcamy również do modlitwy w naszych domach.
  3. W środę na Msze Św. wieczorną zapraszamy dzieci przygotowujące się do Pierwszej Komunii Świętej. Podczas Mszy zostaną im poświęcone i wręczone medaliki. Po Mszy odbędzie się krótkie spotkanie formacyjne dla rodziców. 

SPOTKANIA

  1. We wtorek na Msze Świętą wieczorną zapraszamy kandydatów do bierzmowania – Ks. Dawida, po Mszy spotkanie formacyjne.
  2. W sobotę po Mszy Św. wieczornej spotkanie Bractwa Szkaplerznego. 

SPRAWY PARAFIALNE

  1. Przy ołtarzu św. Rocha można nabyć opłatki i świece na stół wigilijny.
  2. W piątek o 18.00 rozpoczynamy adwentowe przygotowanie do owocnego przeżycia Świąt Bożego Narodzenia. Msze Święte z nauką: piątek – 18.00, sobota – 7.00 i 18.00, niedziela na wszystkich Mszach Świętych.
  3. W najbliższą środę o 18.45 nasz Chór Parafialny rozpoczyna próby kolęd. Zapraszamy wszystkich chętnych, którzy swoim śpiewem chcieliby włączyć się w jego działalność.

do użytku wewnętrznego parafii