Ogłoszenia na XXVII Niedzielę Zwykłą – 3.10.2021

LITURGIA

 1. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: w poniedziałek św. Franciszka z Asyżu, we wtorek św. Faustynę Kowalską, w czwartek NMP Różańcową.
 2. W tym tygodniu wypada pierwszy czwartek miesiąca. Po Mszy Św. wieczornej Wystawienie Najświętszego Sakramentu i możliwość adoracji do 21.00.
 3. Także w czwartek na Mszę Świętą wieczorną zapraszamy rodziców i dzieci przegotowujące się do Pierwszej Komunii Świętej. Podczas liturgii zostaną dzieciom poświęcone i wręczone różańce.
 4. Przypominamy, że nabożeństwa różańcowe są codziennie o 17.30, natomiast w niedziele o 16.30. 

SPOTKANIA

 1. W środę po Mszy Świętej wieczornej odbędzie się spotkanie kandydatów do bierzmowania – gr. Ks. Przemysława.
 2. W piątek o 16.45 spotkanie Oazy – grupa młodsza, a o 18.00 – Oazy – grupa starsza.
 3. W sobotę po Mszy Św. wieczornej spotkanie rodziców i rodziców chrzestnych przed wspólnymi chrztami. 

SPRAWY PARAFIALNE

 1. W zakrystii są jeszcze kalendarze dla rolników. Cena 20 zł, a także kolejny numer kwartalnika „Idźmy do Józefa” – do odebrania dla tych, którzy prenumerują.
 2. Informujemy, że jest jeszcze kilka wolnych miejsc na pielgrzymkę dziękczynną za beatyfikację kardynała Wyszyńskiego, która odbędzie się 9 października.
 3. Decyzją ks. Biskupa Ordynariusza w naszej parafii będzie rezydował ks. Damian Ziemba. Życzymy mu wielu Darów Ducha Świętego w wypełnianiu obowiązków duszpasterskich.
 4. Ochotnicza Straż Pożarna ogłasza, że w przyszłą niedzielę – 10 października – w godzinach od 9.00 do 13.00 pod Domem Kultury na Słocinie odbędzie się zbiórka krwi. Szczegóły na plakacie i stronie Straży Pożarnej.

do użytku wewnętrznego parafii