25 lipca 2024

LITURGIA 

  1. Dzisiaj odbywa się Pielgrzymka Rodzin na Jasną Górę. Także z naszej parafii wyruszyli pielgrzymi, o których pamiętamy w naszych modlitwach oraz polecamy opiece Matki Bożej wszystkie nasze intencje szczególnie prosząc za Rodziny naszej parafii.
  2. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: w poniedziałek św. Ojca Pio, w piątek św. Wincentego a Paulo, w sobotę święto św. Wacława.
  3. We wtorek o godz. 10.00 odbędzie się Msza Św. na Rozpoczęcie Roku szkolnego dla Przedszkola św. Rocha.
  4. W czwartek o godz. 10.00 odbędzie się natomiast Msza na Rozpoczęcie Roku Szkolnego dla Przedszkola św. Józefa.

SPOTKANIA 

  1. W środę o 16.45 spotkanie kandydatów na ministranta, a po Mszy Św. wieczornej lektorów.
  2. Także w środę o 18.45 spotkanie i próba chóru.

SPAWY PARAFIALNE 

  1. W tym tygodniu ofiary na sprzątanie i wystrój kościoła składa grupa pani Aliny Rybarskiej.
  2. Informujemy, że powstaje Kronika Chóru Parafialnego naszej parafii. Chętnych do nabycia kroniki prosimy o kontakt z p. Elżbietą Wasilewską tel. 510 340 072.
  3. W przyszłą niedzielę na Mszach o 9.30, 11.00 i 12.30 będziemy gościć Kwartet Smyczkowy „Distinto”. Po zakończeniu Mszy wykonają jeszcze klika utworów. Serdecznie zapraszamy do ich wysłuchania.
  4. Nowo otwarta przychodnia rodzinna „Przychodnia Parkowa” przy ulicy Paderewskiego 51 zaprasza w dniu dzisiejszym w godzinach 10:00-15:00 na dzień otwarty przychodni. Jest możliwość skorzystania z bezpłatnej porady lekarskiej, badania poziomu cukru, ciśnienia, masy ciała.

do użytku wewnętrznego parafii