Ogłoszenia na Wniebowstąpienie Pańskie – 2.06.2019

LITURGIA 

 1. Dziś w naszej parafii gościmy ks. Przełożonego wraz z alumnami seminarium we Lwowie. Dziękujemy za wygłoszone do nas Słowo Boże i przypominamy, że po Mszy Św. będą oni zbierać ofiary na cele tamtejszego seminarium.
 2. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: w poniedziałek św. Karola Lwangi i Towarzyszy, w środę św. Bonifacego, w sobotę św. Jadwigi Królowej.
 3. We wtorek po Mszy Świętej wieczornej zapraszamy na spotkanie chłopców z klas trzecich, którzy chcieliby zostać ministrantami.
 4. W tym tygodniu wypada pierwszy czwartek i pierwszy piątek miesiąca. W czwartek po Mszy Św. wieczornej Adoracja Najświętszego Sakramentu do 21.00.
 5. Spowiedź w piątek od godz. 17.00.

SPOTKANIA

 1. W środę o 20.00 spotkanie Grupy Biblijnej.
 2. W piątek o 16.30 spotkanie Koła Misyjnego, a o 18.00 oaza grupa starsza.
 3. W sobotę po Mszy Św. wieczornej spotkanie Bractwa Szkaplerznego.

SPAWY PARAFIALNE

 1. W tym tygodniu ofiary na sprzątanie i wystrój kościoła składa grupa pana Ludwika Płonki.
 2. W sobotę 8 czerwca w Katedrze rzeszowskiej o 10.00 odbędą się święcenia kapłańskie 11 diakonów. Módlmy w ich intencji i o nowe powołania do służby Bogu.
 3. Zbliżają się wakacje, na których będą organizowane różne formy rekolekcji i wypoczynku dla poszczególnych grup duszpasterskich. Chętnych prosimy o zapoznanie się z nimi na stronie naszej parafii i diecezji.

do użytku wewnętrznego parafii