Intencje Mszy Świętych 18-24.03.2019

 

 

Poniedziałek

18.03.2019

7:00 + Józef Matuła – greg.
7:00 + Janina i Stanisław
18:00 O błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski dla ks. Proboszcza
18:00 + Aleksander Bukała – greg.
18:00 + Anna Płonka i Janina Kucaba – (18)
  Poza parafią: + Józef Sikora – greg., + Władysława Płonka – od parafian z Witkowic
 

 

Wtorek

19.03.2019

7:00 + Józef Matuła – greg.
7:00 + Józef Chmieliński
7:00 + Henryk – w 20 rocznicę śmierci
12:00 Msza z okazji uroczystości patronalnej Przedszkola św. Józefa
18:00 + Anna Płonka i Janina Kucaba – (19)
18:00 + Józef i Agata Inglot
18:00 + Aleksander Bukała – greg.
  Poza parafią: + Józef Sikora – greg., + Władysława Płonka – od rodziny Ptaków
 

Środa

20.03.2019

7:00 + Józef Matuła – greg.
7:00 + Krzysztof Tereszkiewicz – int. od córki Lidii z rodziną
9:30 Dom Pomocy Społecznej: + Anna Płonka i Janina Kucaba – (20)
18:00 + Aleksander Bukała – greg.
18:00 + Józefa i Eugeniusz Kucaba, Anna i Józef Płonka
  Poza parafią: + Józef Sikora – greg., + Władysława Płonka – od rodziny Łącałów
 

 

Czwartek

21.03.2019

7:00 O bł. Boże i opiekę NMP w podziękowaniu za szczęśliwą operację
7:00 + Józef Matuła – greg.
7:30 Dom Kombatanta: + Aleksander Bukała – greg.
18:00 + Anna Płonka i Janina Kucaba – (21)
18:00 + Adam i Weronika Kocząb – w rocznicę śmierci
  Poza parafią: + Józef Sikora – greg., + Władysława Płonka – od rodziny Steców
 

 

Piątek

22.03.2019

7:00 + Józef Matuła – greg.
7:00 + Franciszek
7:00 + Aleksander Bukała – greg.
18:00 + Anna Płonka i Janina Kucaba – (22)
18:00 + Benedyk, Katarzyna, Marcin
  Poza parafią: + Józef Sikora – greg., + Władysława Płonka – od parafian z Glinika Polskiego
 

 

Sobota

23.03.2019

7:00 + Józef Matuła – greg.
7:00 + Aleksander Bukała – greg.                     
18:00 + Monika Krawczyk – int. od Janiny Odważny
18:00 + Anna Płonka i Janina Kucaba – (23)
18:00 + Helena i Ignacy
  Poza parafią: + Józef Sikora – greg., + Władysława Płonka – od Rady Parafialnej z Glinika Polskiego
 

 

 

 

Niedziela

24.03 .2019

6:30 + Ewa, Piotr, Karol
7:15 Szpital Pro-Familia:
7:30 Dom Kombatanta: + Katarzyna, Józef, Tadeusz, Józef
8:00 + Augustyn Ziaja – w 19 rocznicę śmierci;

Poza parafią: + Józef Sikora – greg., + Władysława Płonka – od pracowników Przedszkola w Kozodrzy

9:30 Adam Kuśnierz – w 3 rocznicę śmierci
10:30 Dom Pomocy Społecznej: + Aleksander Bukała – greg.
11:00 Za parafian  
12:30 + Józef Matuła – greg.
16:00 + Anna Płonka i Janina Kucaba – (24)

do użytku wewnętrznego parafii