28 maja 2024
Pn.

15.04

7:00 + Augustyn Lisowicz – od dzieci Krystyny, Maurycego i Małgorzaty

+ Czesław Żmuda i zmarli z rodziny  

+ Bolesława Wojciechowska – od Jadwigi, Kazimierza i Marzeny

18:00 + Mieczysław Wąsacz

+ Tomasz Kuśnierz – od rodziny Smereczyńskich z chrześnicą Katarzyną

Poza parafią

+ Irena Łuka – od przyjaciół ze Szkoły ze Lwowa

+ Bernadeta Lech – od siostry Anny i Rafała Skoczylas z dziećmi

+ Adam Beściak – od rodziny Krajewskich

+ Władysław Złamaniec – od Barbary i Wiesława Ziaja

+ Henryk Solecki – od Pawła Majchrowicza z rodziną

+ Stanisław Marszałek – od grupy Mateusza Talbota (II)

+ Robert Lew – od firmy CJ Blok

Wt.

16.04

7:00 + Za zmarłych pensjonariuszy i pracowników DPS

+ Małgorzata Drymajło – od kuzyna Jana z rodziną

+ Barbara Kuśnierz – od siostry Zofii z mężem

18:00 -Za wstawiennictwem św. Rocha: Za kapłanów pracujących w naszej parafii

-O zdrowie i bł. Boże dla Bernadety

Poza parafią

+ Tadeusz Murias – od rodziny Sznajów

+ Bernadeta Lech – od siostry Anny i Rafała Skoczylas z dziećmi

+ Adam Beściak – od rodziny Szelów

+ Władysław Złamaniec – od Artura i Aldony wraz z rodzinami

+ Henryk Solecki – od sąsiadki Zofii

+ Stanisław Marszałek – od chrześnicy Wandy Rabskiej

+ Robert Lew – od firmy CJ Blok

Śr.

17.04

7:00 + Leonarda i Marian Kocan   
10:00 Dom Pomocy Społecznej: + Zuzanna Lesiak – od rodziny Biesiadeckich
18:00 -O zdrowie dla Wiktora

+ Renata Leśko – od syna Michała z wnuczką Lilianną

Poza parafią

+ Małgorzata Drymajło – od Mariana z rodziną

+ Tadeusz Murias – od sąsiadów Agaty i Tadeusza

+ Bernadeta Lech – od szwagierki Joanny z mężem

+ Adam Beściak – od rodziny Koziołów

+ Władysław Złamaniec – od Heleny i Aleksandra Kawalec

+ Henryk Solecki – od Anny i Zbigniewa Czechowicz

+ Stanisław Marszałek – od rodziny Szpalów

+ Robert Lew – od firmy CJ Blok

Czw.

18.04

7:00 + Walter Kornmehl – od Janusza i Marty Cygan z rodziną

+ Józef Grzesik – od rodziny Malawa

10:00 Dom Kombatanta: + Janina Pokrzywa – od Dyrekcji i pracowników ZS Plastycznych w Rzeszowie
18:00 + Helena, Henryk Duda   

+ Zofia Puterla – od syna Sławomira z rodziną

Poza parafią

+ Tadeusz Murias – od Krystyny i Jana Bazan

+ Bernadeta Lech – od koleżanek i kolegów z rodzicami z przedszkolnej grupy Karinki

+ Adam Beściak – od rodziny Koziołów

+ Władysław Złamaniec – od Małgorzaty i Roberta Sitarz z rodziną

+ Henryk Solecki – od Agnieszki i Grzegorza Czechowicz

+ Stanisław Marszałek – od kuzynki Leokadii z rodziną

+ Robert Lew – od firmy CJ Blok

Pt.

19.04

7:00 + Wojciech Szmuc – od swatów Wąsików

+ Aniela Łoza – od rodziny Ziajów

+ Tadeusz Kępa – od bratanicy Małgorzaty z rodziną

18:00 + Stanisława, Jan, Zofia i Kazimierz Ozga

+ Mariusz Klimas – od córki Kaliny  

Poza parafią

+ Tadeusz Murias – od rodziny Kalitów

+ Bernadeta Lech – od koleżanek i kolegów z rodzicami z przedszkolnej grupy Karinki

+ Adam Beściak – od szwagierki Haliny z rodziną

+ Władysław Złamaniec – od Kazimierza Kuczma z rodziną

+ Henryk Solecki – od Sióstr Służebniczek ze Słociny

+ Stanisław Marszałek – od Czesławy i Anny

+ Robert Lew – od firmy CJ Blok

Sob.

20.04

7:00 + Helena Smela

-W 24 rocznicę ślubu Sylwii i Zbigniewa w podziękowaniu za otrzymane łaski z prośbą o opiekę MB i Boże bł.

18:00 -O szczęśliwą operację i powrót do zdrowia dla Anny oraz światło Ducha Św. dla operujących lekarzy   

+ Maria Szczęch – od Stowarzyszenia Ziemi Słocińskiej

Poza parafią

+ Irena Łuka – od Waldemara z rodziną

+ Tadeusz Murias – od Edyty i Rafała z córką

+ Bernadeta Lech – od koleżanek i kolegów z rodzicami z przedszkolnej grupy Karinki

+ Adam Beściak – od Marii i Macieja Raźnikiewicz

+ Władysław Złamaniec – od Jolanty i Władysława Kuczma

+ Henryk Solecki – od Iwony Hirotomi z rodziną

+ Stanisław Marszałek – od rodziny Cwynarów i Szczepaników

+ Jan Kilar – od Joanny i Tadeusza Poźniak

 

 

Nd.

21.04

6:30 + Marek Mróz rocz. śm. – od kolegów Dariusza, Krzysztofa, Jacka, Jerzego i Wiesława   
7:15 Szpital: + Mariusz Klimas – od Beaty Kuczek
z rodziną          
7:30 Dom Kombatanta: + Józef Grzesik – od rodziny Merchut         
8:00 + Michalina, Henryk i Kazimierz Dulęba

Poza parafią

+ Tadeusz Murias – od Iwony

+ Adam Beściak – od Marii i Macieja Raźnikiewicz

+ Władysław Złamaniec – od Mariana i Zofii Kuczma z rodziną

+ Henryk Solecki – od sąsiadów Drozd

+ Stanisław Marszałek    – od rodziny Gilów z Lutoryża

+ Jan Kilar – od Elżbiety Płonka

+ Bernadeta Lech – od siostry Anny i Rafała Skoczylas z dziećmi

9:30 Za parafian         
10:30 Dom Pomocy Społecznej: + Beata Łuka – od Joanny Kut             
11:00 Dziękczynna w 7 rocznicę urodzin Kingi i w dniu imienin Marka z prośbą o Boże bł. w życiu
12:30 Dziękczynna za szczęśliwe urodzenie Melanii i Stefana z prośbą o Boże bł. i opiekę MB dla nich i ich rodzin         
17:00 + Marek Szydełko – od siostry Basi z rodziną