24 czerwca 2024

Liturgia

 1. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: w środę św. Jana Bosko.
 2. W piątek – 2 lutego – Święto Ofiarowania Pańskiego – Matki Bożej Gromnicznej. Msze Święte o 7:00, 9:00 i 18:00. Na każdej Mszy Świętej poświęcenie gromnic. Składka z tego dnia przeznaczona jest na klasztory kontemplacyjne w naszej diecezji. Na Mszy św. o godz. 18:00 siostry zakonne mające swoje domy na terenie naszej parafii odnowią swoje śluby zakonne.
 3. W tym tygodniu wypada pierwszy czwartek, piątek i pierwsza sobota miesiąca.
 4. W czwartek po Mszy wieczornej wystawienie i Adoracja do 21:00.
 5. W piątek od godz. 9:00 Grzegorz uda się z posługą sakramentalną do chorych. Wieczorem spowiedź od godz. 17:00.
 6. W sobotę od godz. 8:30 Dawid uda się z posługą sakramentalną do chorych; wieczorem nabożeństwo 5. Sobót miesiąca, o godz. 17:00. różaniec prowadzony przez Róże św. Rity – Zelatorki p. Józefy Kunysz, Msza Święta i zmiana tajemnic różańcowych. W tym dniu z okazji wspomnienia św. Błażeja po Mszy Św. wieczornej poświęcenie jabłek.

 

Spotkania

 1. W czasie ferii zimowych nie będzie spotkań grup dziecięco-młodzieżowych naszej parafii.
 2. W sobotę po Mszy św. wieczornej spotkanie Stowarzyszenia Rodzin Katolickich.

 

Sprawy parafialne

 1. Dzisiaj po każdej Mszy św. będziemy mogli wesprzeć materialnie rodzinę Państwa Sokołowskich z naszej parafii, która w wyniku pożaru straciła dom. Zachęcamy również do wsparcia akcji poprzez zbiórkę internetową. Link do zbiórki, którą organizuje rodzina znajduje się na stronie internetowej i facebooku parafii.
 2. Także dziś bezpośrednio po Mszy św. wieczornej o godz. 17:00 odbędzie się koncert kolęd w wykonaniu naszego Chóru Parafialnego. Zapraszamy.
 3. Kancelaria parafialna w trakcie ferii czynna będzie w poniedziałki, środy i piątki bezpośrednio po Mszy św. wieczornej.
 4. Wszystkim rozpoczynającym ferie zimowe, szczególnie dzieciom i młodzieży, życzymy zdrowego i owocnego wypoczynku.