26 lutego 2024
Pn.

18.09

7:00 + Marta Przybycień – 25 rocz. śm.

+ Maria Lis – od Anieli Cybulskiej

+ Józef Walus – od córki Danuty z mężem

18:00 + Aneta Czemerowska – od rodziny Lew, Jaworskich i Żłobińskich  

+ Julian Łoza, Matylda, Walenty, Zofia z rodziny Płonków

+ Jan Kilar – Msza św. gregoriańska

Poza parafią

+ Zofia Niepsuj – od rodziny Dawidzików

+ Helena Tomza – od Biura Usług Księgowych w Rzeszowie

+ Marek Szostek – od Marty z synem Adrianem

+ Wiktoria Cygan – od rodziny Trybałów

+ Marian Beściak – od Marzeny z mężem

+ Katarzyna Bukała – od rodziny Łysiaków i Dulów

Wt.

19.09

7:00 + Za zmarłych z rodziny Kalembów i Lisiurów  

+ Jan Kilar – Msza św. gregoriańska

18:00 -Za wstawiennictwem św. Rocha: O silną wiarę i powrót do zdrowia dla syna; o zdrowie dla siostry Joanny w podziękowaniu za 80 lat życia; o uwolnienie od działania złego ducha i pojednanie osób Panu Bogu wiadomych

+ Jan Południak – od sąsiadów

Poza parafią

+ Zenobia Filip – od rodziny Świątkowskich

+ Stanisław Sikora – od Łucji i Jana Sikora

+ Zofia Niepsuj – od Pauliny Werelusz

+ Helena Tomza – od rodziny Najda

+ Wiktoria Cygan – od Rafała Trybały z rodziną

+ Marian Beściak   – od Roberta i Moniki Możdżeń z rodziną

+ Katarzyna Bukała – od rodziny Szalachów

Śr.

20.09

7:00 + Marek Szydełko – od pracowników Oddziału Ekologicznego i Kadr Sanepidu w Rzeszowie
10:00 Dom Pomocy Społecznej: + Jan Kilar – Msza św. gregoriańska
18:00 -O zdrowie i bł. Boże dla Marty z okazji 18 urodzin

-O zdrowie, bł. Boże i opiekę Matki Bożej

+ Kazimierz Pietraszek od Anny i Stanisława Chmielińskich

Poza parafią

+ Wanda Woźniak – od Stowarzyszenia Przyjaciół Ziemi Słocińskiej

+ Stanisława Belcer – od kuzynki Szpechł

+ Zofia Niepsuj – od Zuzanny i Grzegorza

+ Helena Tomza – od Heleny Potańskiej

+ Wiktoria Cygan – od Tadeusza Cygan z rodziną

+ Marian Beściak – od Jolanty i Piotra Lew

+ Józefa Wójcik-Mądry – od Czesława Bróż

+ Katarzyna Bukała – od koleżanek z pracy Barbary

Czw.

21.09

7:00 + Jan Kilar – Msza św. gregoriańska

+ Wiktoria, Władysław i Stanisław Wolanik

10:00 Dom Kombatanta : + Stanisława, Jan Zofia i Kazimierz Ozga
18:00 + Aleksandra Kolbusz – 2 rocz. śm.

Poza parafią                                                  

+ Julia Jasiewicz – od szwagierki Teresy

+ Henryk Jasiewicz  – od siostry z rodziną

+ Zofia Niepsuj  – od rodziny Smela

+ Helena Tomza – od koleżanek Ewy

+ Wiktoria Cygan – od Stanisława i Urszuli Cygan

+ Marian Beściak – od rodziny Żłobińskich

+ Robert Lew – od rodziny Lekowskich z Niezgodów

Pt.

22.09

7:00

 

+ Czesława i Leon Kościółek

+ Maria Klocek – od Sióstr i Pracowników Przedszkola św. Józefa

18:00 + Aneta Czemerowska – kuzynki Anny z rodziną

+ Jan Kilar – Msza św. gregoriańska

Poza parafią

+ Bronisława Bojda – od Eugenii z rodziną

+ Grzegorz Bury – od Dyrekcji i pracowników Oddziału Terenowego Krajowego Ośrodka Rolnictwa

+ Helena Tomza – od Edwarda Bialic

+ Wiktoria Cygan – od Janiny i Stanisława Szczepanik

+ Marian Beściak – od Władysława Beściak z rodziną

+ Maria Bazan – od Bartka z rodziną

+ Tadeusz Murias – od Marii Bazan

+ Robert Lew – od rodziny Międlarów i Gargałów

Sob.

23.09

7:00 -W 23 rocz. ślubu Sylwii i Zbigniewa o potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej  

+ Jan Kilar – Msza św. gregoriańska

+ Anna i Stanisław Trojanowscy  

18:00 + Halina Niepsuj – od siostry Teresy z rodziną

Poza parafią

+ Monika Mróz – od Emilii Olejarskiej z rodziną

+ Józef Woźniak – od Barbary z rodziną

+ Helena Tomza – od Mariusza Bialic

+ Wiktoria Cygan – od rodziny Wąsaczów

+ Marian Beściak – od chrześnicy Joanny

+ Józefa Wójcik-Mądry – od Marii i Mieczysława Łabęckich

+ Robert Lew – od Zbigniewa i Michała Mazur i Danuty Kulik

 

 

Nd.

24.09

6:30 + Stefania i Wincenty Michlewscy  
7:15 Szpital:  + Marek Szydełko – od Dyrekcji i pracowników Oddziału Epidemiologicznego Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemicznej w Rzeszowie   
7:30 Dom Kombatanta: + Edyta Cisek – 5 rocz. śm. – od dziadków         
8:00 + Tadeusz Materna – 18 rocz. śm.

Poza parafią

-Za parafian

+ Wiktoria Cygan – od Zuzanny i Wiesława Sołczyk z rodziną

+ Marian Beściak – od rodziny Walickich

+ Maria Bazan – od Anny i Karoliny Mazur

+ Tadeusz Murias – od Antoniego Bazan

+ Józefa Wójcik-Mądry        – od Departamentu Edukacji Urzędu Marszałkowskiego

+ Robert Lew – od Pawła i Sławomira

9:30 + Fryderyka Płonka – od syna z rodziną    
10:30 Dom Pomocy Społecznej: + Jan Kilar – Msza św. gregoriańska
11:00 + Jan Jęczalik i Małgorzata Miłek             
12:30 Dziękczynna za dotychczasowe łaski z prośbą o dalsze bł. Boże, zdrowie, opiekę Matki Bożej dla Michała  
17:00 + Henryka Spirała  
19:00 + Maria Klocek – od Kręgu Rodzin MB Szkaplerznej