30 maja 2024
Pn.

31.07

7:00 + Zofia i Mieczysław Kołodziej
18:00 + Kazimiera Hałoń – od bratowej Stanisławy

Poza parafią

+ Renata Leśko – od pracowników Van Pur    

+ Sylwester Pietraszek – od Magdaleny i Wojciecha Bałchan Chmielnika 

+ Zofia Niepsuj od Kingi i Jakuba Dusza

+ Bronisława Nawrot – od Stefanii i Czesława Bułdak        

Wt.

1.08

7:00 + Franciszek Lew – od Katarzyny i Pawła Krzanickich
18:00 + Kazimierz Dulęba – od Anny i Sławomira Ząbek

Poza parafią

+ Renata Leśko – od pracowników Van Pur    

+ Sylwester Pietraszek – od rodziny Horowskich  

+ Zofia Niepsuj od rodziny Śmieszek

+ Bronisława Nawrot – od Marii i Jana Drążek z rodziną        

 

Śr.

2.08

7:00 + Józef Jakubowicz od syna Krzysztofa z rodziną       
18:00 + Ireneusz Płonka – od koleżanek i kolegów z Zelmeru        

Poza parafią

+ Renata Leśko – od koleżanek synowej Justyny z ACP    

+ Sylwester Pietraszek – od rodziny Kawalców 

+ Bogumiła Majchrowska od Beaty i Jakuba Zawadzkich z rodziną

+ Helena Tomza – od rodziny Buczek z Malawy         

Czw.

3.08

7:00 + Aleksander Pleśniak – od Doroty i Tomasza Tyczyńskich
18:00 + Janina Masełek od Anny i Stanisława Chmielińskich

Poza parafią                                                  

+ Renata Leśko – od siostrzeńca Rafała

+ Sylwester Pietraszek – od kolegi Pawła

+ Bogumiła Majchrowska od Darii i Marka Lew

+ Helena Tomza – od rodziny Bonowicz z Malawy

 

Pt.

4.08

7:00 + Henryka Bartoszek od szwagierki Zofii z rodziną
18:00 + Marian Pustelak – od Agnieszki i Grzegorza Puc

Poza parafią

+ Renata Leśko – od Zofii i Haliny

+ Sylwester Pietraszek – od Iwony i Leszka Jeziorskich

+ Bogumiła Majchrowska od rodziny Belcerów

+ Helena Tomza – od Bolesława i Marii Szczepańskich z Malawy

Sob.

5.08

7:00 + Maria Szczygieł 
18:00 + Danuta Beściak – od cioci Franciszki

Poza parafią

+ Renata Leśko – od pracowników Urzędu Skarbowego Łańcut

+ Sylwester Pietraszek – od Krystyny i Tomasza Kasiak

+ Bogumiła Majchrowska od Roberta Mikulskiego oraz Anny i Bartosza Filipowicz

+ Helena Tomza – od rodziny Dublan

 

 

Nd.

6.08

6:30 + Franciszek Mazur – w rocz. śm.             
7:15 Szpital:  + Edward Płonka – od rodziny Ślonskich z Matysówki        
7:30 Dom Kombatanta: + Anna, Franciszek i zmarli z rodziny Ferenc    
8:00 Za parafian    

Poza parafią

+ Sylwester Pietraszek – od Wojciecha Różańskiego

+ Marek Szostek od brata Bogdana z żoną

+ Wiktoria Cygan – od rodziny Ruszel z Kraczkowej

9:30 + Andrzej Dąbek    
11:00 + Stanisława, Franciszek Cygan i zm. z rodziny       
12:30 + Zdzisława – od syna z rodziną
17:00 + Roch Dąbrowski – od córki Bernadetty z rodziną       
19:00 + Adolf Materna – od szwagra Franciszka z rodziną