28 maja 2024
Pn.

19.06

7:00 -Dziękczynna za dar wnuków z prośbą o prowadzenie Ducha Świętego i uzdrowienie

+ Jerzy Chmiel od wnuka Pawła

+ Zofia Szela od męża

18:00 + Za dusze w czyśćcu cierpiące     

+ Anna Barańska od wnuka Wojciecha z żoną

Poza parafią

+ Marian Beściak Msza św. gregoriańska

+ Kazimiera Przystaś od siostry Heleny z rodziną

+ Wanda Gamracka-Sałyga od sąsiadów Drozda

+ Renata Leśko od Wiesławy i Bogusława Cyrnek

+ Zofia Materna od koleżanek i kolegów z pracy Elżbiety

+ Jerzy Czyż od Marii i Ryszarda Grys

+ Maria Szarek od rodziny Machowskich

+ Bronisława Witalec od Joanny Sędzik z Tymbarku

Wt.

20.06

7:00 + Anna i zmarli z rodziny Marszałków  

+ Małgorzata Ferenc od koleżanek Doroty, Aldony i Katarzyny

+ Maria Łoza

18:00 -Za wstawiennictwem św. Rocha: W intencji Martyny i Pawła w 2 rocz. ślubu w podziękowaniu za otrzymane łaski z prośbą o szczęśliwe rozwiązanie i dalsze bł. Boże  

+ Józef Walus od syna Marka z żoną

Poza parafią

+ Marian Beściak Msza św. gregoriańska

+ Kazimiera Przystaś od siostry Heleny z rodziną

+ Wanda Gamracka-Sałyga od rodziny Kucabów

+ Renata Leśko od Joanny i Leszka

+ Zofia Materna  od Zofii Wiglusz z rodziną

+ Sylwester Pietraszek od kolegów i koleżanek ze Szkoły Podstawowej

+ Maria Szarek od Jerzego Skoczka z rodziną

+ Bronisław Witalec od Marii Duda z Podłopienia

 

Śr.

21.06

7:00 + Stanisław Sikora od Eweliny i Stanisława
10:00 Dom Pomocy Społecznej: + Marek Szydełko – od Romany Bogusz
15:30 Zakończenie roku szkolnego – Przedszkole św. Rocha
18:00 + Emil Niedziałek – od wnuka Łukasza z rodziną

+ Andrzej Możdżeń – od siostry Heleny Ruszel z rodziną

Poza parafią

+ Jerzy Czyż od sąsiadów Madejczyk i Niedziałek

+ Marian Beściak Msza św. gregoriańska

+ Kazimiera Przystaś od siostry Heleny z rodziną

+ Wanda Gamracka-Sałyga od Anny i Edwarda Bojda

+ Renata Leśko od przyjaciół Michała i Łukasza

+ Zofia Materna od Zofii Wiglusz z rodziną

+ Jan Lampart od Bronisławy Lisek

+ Maria Szarek od rodziny Rybarskich

+ Bronisław Witalec od Krystyny i Andrzeja Kęska z Tymbarku

Czw.

22.06

7:00 + Stanisława Belcer – od wnuka Michała

+ Jan Południak od siostry Genowefy Bem z rodziną

10:00 Dom Kombatanta:  + Fryderyka Płonka       
15:30 Zakończenie roku szkolnego – Przedszkole św. Józefa
18:00 + Sylwester Pietraszek od mamy

+ Franciszek Lew w rocz. śm.                       

Poza parafią                                                  

+ Marian Beściak Msza św. gregoriańska

+ Jan Lampart od Agnieszki i Mariusza Szczepańskich

+ Sylwester Pietraszek od sąsiadów Murias

+ Stanisław Kąkol od Waldemara i Leszka Gołąb

+ Maria Szarek  od rodziny Rudnickich

+ Zofia Szela od rodziny Beresiów i Pietryków

+ Maria Szarek od Janiny i Jana Chmielińskich

+ Bronisław Witalec od Haliny i Romana Borcz

 

 

Pt.

23.06

7:00 + Henryk Jasiewicz od wnuczki Moniki z rodziną
8:00 Zakończenie roku szkolnego – klasy 1-4
10:00 Zakończenie roku szkolnego – klasy 5-8
18:00 + Marek Mazur od córki

+ Kazimiera Lubas 10 rocz. śm.

Poza parafią

+ Marian Beściak Msza św. gregoriańska

+ Jan Lampart od Bożeny i Andrzeja

+ Sylwester Pietraszek Urszuli, Wojciecha i Szymona Szyszka

+ Ludwik Stanio od koleżanek i kolegów ze Szkoły nr 27

+ Izabela Chmielińska od byłych pracowników

+ Jerzy Czyż od rodziny Gubernat ze Zgłobnia

+ Maria Szarek od koleżanek z pracy Elżbiety

+ Bronisław Witalec od Bronisławy

Sob.

24.06

7:00 + Halina Polak  od Heleny Paśko

+ Grzegorz Bury od kuzynki Ilony z rodziną

+ Józefa Lampart – od wnuka Witka

+ Tomasz Kuśnierz – od rodziny Styś

18:00 -Za dzieci Pierwszokomunijne z klas III D-E-F ich rodziców oraz w intencji młodzieży bierzmowanej

Poza parafią

+ Marian Beściak Msza św. gregoriańska

+ Ludwik Stanio od Beaty Paduch z rodziną

+ Marek Szydełko od Zofii i Jerzego Szpila z rodziną

+ Zofia Szela od sąsiadów z ul. Św. Marcina

+ Henryk Piela od Marii Melen

+ Tomasz Smyrski od rodziny Łozów

+ Maria Szarek od Konrada Janda z rodziną

+ Bronisław Witalec od rodziny Przybyszewskich

 

Nd.

25.06

6:30 + Bolesław i Władysława Bojda           
7:15 Szpital:  + Antoni Tryczyński   
7:30 Dom Kombatanta: + Witold Wilk 1 rocz. śm.
8:00 + Władysław i Józefa Paśko 

Poza parafią

+ Marian Beściak Msza św. gregoriańska

+ Ludwik Stanio od Jana Biśto z rodziną

+ Marek Szydełko od Agnieszki i Andrzeja Barnaś

+ Zofia Szela od Marii Cyrnek z rodziną

+ Henryk Piela   od Wiktorii Markowskiej

+ Tomasz Smyrski od Marii Ziobro

+ Maria Szarek od Marii i Józefa Janda

+ Bronisław Witalec od rodziny Przybyszewskich

9:30 + Bolesław Leśko – 7 rocz. śm.
11:00 + Anna i Władysław Dziura
12:30 -W intencji Pana Kościelnego

-O zdrowie i Boże bł. dla Małgorzaty, Tomasza, Natalii i Łukasza

17:00 Za parafian
19:00 + Julian Płonka