17 kwietnia 2024
Pn.

29.05

7:00 + Józef Leśko  od siostry

+ Wanda Gamracka-Sałyga od męża

+ Maria i Jan Żak

18:00 + Władysław Szpiech   w dniu imienin od córki Ewy

+ Kazimierz Dulęba od Chóru św. Rocha

Poza parafią

+ Maria Skrzypczak Msza św. gregoriańska

+ Wojciech Hałoń Msza św. gregoriańska

+ Józef Sarna od Marii i Józefa Janda

+ Zdzisław Nitka od rodziny Buk z Kraczkowej

+ Genowefa Leśko od rodziny Niedźwiedzkich

+ Czesław Belcer od Romana Beściak z rodziną

+ Zofia Materna od siostrzenicy Julii

+ Maria Szarek od rodziny Łozów

Wt.

30.05

7:00 -Dziękczynna za 80 lat życia Alicji z prośbą o Boże bł. i opiekę Matki Bożej

+ Halina Polak od Zofii i Romana Horodeckich

+ Agnieszka Szalacha

18:00 -Za wstawiennictwem św. Rocha: O powrót do zdrowia syna oraz o bł. Boże dla córki Oliwii        

+ Józef Woźniak od rodziny Śmietanów

Poza parafią

+ Maria Skrzypczak Msza św. gregoriańska

+ Wojciech Hałoń Msza św. gregoriańska

+ Józef Sarna od rodziny Jasińskich

+ Zdzisław Nitka od rodziny Chmiel z Niechobrza

+ Genowefa Leśko od rodziny Kucabów

+ Czesław Belcer od Henryka Bonowicz z rodziną

+ Zofia Materna od Aleksandra Kucaby z rodziną

+ Maria Szarek od rodziny Ferenców z Zalesia

 

Śr.

31.05

7:00 + Andrzej Możdżeń od Ewy i Zenona z rodziną

+ Aniela Ferenc

18:00 + Stefania, Władysław, Tadeusz, Kazimierz, Józef, Henryk i zm. z rodziny

+ Monika Mróz od kuzynów Darka, Damiana i Kacpra

Poza parafią

-W 1 rocznicę urodzin Liliany o Boże bł., opiekę Maryi, zdrowie i potrzebne łaski

+ Maria Skrzypczak zakończenie Mszy św. gregoriańskich

+ Wojciech Hałoń Msza św. gregoriańska

+ Józef Sarna od Krystyny i Zbigniewa Popielarczyk z rodziną

+ Zdzisław Nitka od Bernadety i Mikołaja

+ Genowefa Leśko od rodziny Kucabów

+ Czesław Belcer   od Mieczysława Bonowicz z Malawy

+ Zofia Materna od Marii Sznajder

+ Maria Szarek od rodziny Rudnickich

Czw.

1.06

7:00 + Janina Masełek od Marii i Bogdana Kubickich

+ Tomasz Smyrski od Marty i Andrzeja

18:00 + Adela Wepsięć od córki Haliny z mężem

+ Maria Gaweł od wnuczki Pauliny

Poza parafią                                                  

+ Marian Beściak rozpoczęcie Mszy św. gregoriańskich

+ Wojciech Hałoń Msza św. gregoriańska

+ Józef Sarna od Kingi z rodziną

+ Genowefa Leśko od Agnieszki Pilch z rodziną

+ Czesław Belcer od wnuka Przemysława z żoną

+ Zofia Materna od wnuka Przemysława z Anną

+ Maria Szczęch od Teresy z Rodziną

+ Maria Szarek od Małgorzaty Pikor z rodziną 

 

 

Pt.

2.06

7:00 + Franciszek Lew od chrześniaka Mirosława

+ Tadeusz Sala od uczestników pogrzebu

10:00 Dom Pomocy Społecznej: + Jerzy Chmiel  od Bogusławy Szyszki
10:00 Dom Kombatanta: + Tadeusz Kąfer  od koleżanek i kolegów z pracy syna Pawła DPS Kombatant
18:00 + Józef Jakubowicz od syna Tomasza z rodziną

Poza parafią

+ Marian Beściak Msza św. gregoriańska

+ Wojciech Hałoń Msza św. gregoriańska

+ Józef Sarna       od Eulogi z dziećmi

+ Genowefa Leśko od Jana Gwizdaka

+ Czesław Belcer    od wnuka Przemysława z żoną

+ Zofia Materna od wnuka Krzysztofa z rodziną

+ Maria Szczęch od Marii Surówka z rodziną

+ Maria Szarek od Hani Szalacha z rodziną

Sob.

3.06

7:00 + Zofia Dąbek od uczestników pogrzebu

+ Wiktoria Pondel i Helena Bereza

18:00 + Maria Szarek od brata Juliana z rodziną

+ Henryka Bartoszek  od pracowników KRUSZGEO

Poza parafią

+ Ireneusz Płonka od koleżanek i kolegów z Zelmeru           

+ Marian Beściak Msza św. gregoriańska

+ Wojciech Hałoń Msza św. gregoriańska

+ Zofia Szela od Andrzeja Szela z rodziną

+ Genowefa Leśko od rodziny Zygów

+ Czesław Belcer od wnuka Bartłomieja

+ Zofia Materna od wnuczki Karoliny z Wojciechem

+ Maria Szczęch od Stanisława Kościółek

+ Maria Szarek od Kazimiery Trojanowskiej

 

Nd.

4.06

6:30 + Władysław i Bronisława Szyszka        
7:15 Szpital:  Za parafian  
7:30 Dom Kombatanta: + Marek Szydełko  od pracowników administracji WSSE
8:00 + Helena i Henryk Duda

Poza parafią

+ Marian Beściak Msza św. gregoriańska

+ Wojciech Hałoń Msza św. gregoriańska

+ Genowefa Leśko od swatowej Janiny z parafii Sokołów

+ Czesław Belcer    od wnuka Michała z rodziną

+ Zofia Materna od wnuczki Justyny z Jakubem

+ Maria Szczęch   od Lucyny i Mariusza

+ Jan Lampart od Bogusława Śmigiel z rodziną

+ Maria Szarek od  kuzynki Marty z rodziną

9:30 + Stanisława, Jan, Zofia, Kazimierz Ozga  
11:00 + Małgorzata Miłek, Jan Jęczalik i zmarli z rodziny              
12:30 W 13 rocznicę urodzin Julii o Boże bł., opiekę Maryi i potrzebne łaski     
17:00 O bł. Boże dla Lilianny Aureli Bogonos z racji chrztu św. oraz za rodziców i chrzestnych  
19:00  + Stanisław Szczepanik