26 lutego 2024
Pn.

22.05

7:00 -Za Katarzynę i Zbigniewa w rocznicę ślubu o Boże bł. i opiekę Matki Bożej Pięknej Miłości

+ Stanisław Przybyło 13 rocz. śm.

+ Anna Barańska od córki z rodziną

18:00 + Helena Duda  

+ Janusz Puterla od żony Małgorzaty

Poza parafią

+ Maria Skrzypczak Msza św. gregoriańska

+ Wojciech Hałoń Msza św. gregoriańska

+ Józef Sarna od Anny i Stanisława Chmielińskich z rodziną

+ Zdzisław Nitka od rodziny  Płonków

+ Wojciech Hałoń od Agnieszki i Ryszarda Cymer

+ Genowefa Leśko od wnuka Marka z rodziną

+ Maria Bednarska od Jadwigi i Ferdynanda Przystaś

Wt.

23.05

7:00 + Małgorzata Ferenc od Tomasza Malca z rodziną

+ Maria Bednarska od Maryli Bednarskiej

+ Henryk Duda – 32 rocz. śm.

18:00 -Za wstawiennictwem św. Rocha: O zdrowie i potrzebne łaski dla Grzegorza       

+ Józef Walus od syna Marka z żoną

Poza parafią

+ Maria Skrzypczak Msza św. gregoriańska

+ Wojciech Hałoń Msza św. gregoriańska

+ Józef Sarna od rodziny Kaczmarzyk

+ Zdzisław Nitka od Doroty i Piotra Pałac

+ Wojciech Hałoń od Doroty i Marka Dral

+ Genowefa Leśko od wnuczki Doroty z rodziną

+ Maria Bednarska od rodziny Ślusarz

 

Śr.

24.05

7:00 + Stanisław Sikora od bratanka Wiesława i Wandy Sikora
10:00 Dom Pomocy Społecznej: + Maria Szczęch  od pracowników DPS
18:00 -Dziękczynna w 18 rocz. urodzin Weroniki z prośbą o dalsze bł. Boże i dobry wybór drogi życiowej  

+ Andrzej Możdżeń od brata Edwarda z rodziną

Poza parafią

+ Maria Skrzypczak Msza św. gregoriańska

+ Wojciech Hałoń Msza św. gregoriańska

+ Alfred Prucnal i Augustyn Płonka  

+ Józef Sarna od Marii Łyszczek z rodziną

+ Zdzisław Nitka od Renaty i Andrzeja Pękala

+ Wojciech Hałoń od sąsiadów Brzęków

+ Genowefa Leśko od wnuka Marka

+ Maria Bednarska od Joanny Armata

Czw.

25.05

7:00 + Stanisława Belcer od wnuka Tomasza z rodziną

+ Edward Ustrzycki 2 rocz. śm.

10:00 Dom Kombatanta: + Jan Południak  od siostry Kazimiery z rodziną
18:00 -O szczęśliwą operację dla Anny  

+ Emil Niedziałek od wnuczki Anny z mężem

Poza parafią                                                  

+ Maria Skrzypczak Msza św. gregoriańska

+ Wojciech Hałoń Msza św. gregoriańska

+ Józef Sarna od rodziny Kilar i Sznaj

+ Zdzisław Nitka od Beaty z rodziną      

+ Wojciech Hałoń od sąsiadów Brzęków

+ Genowefa Leśko od wnuka Krzysztofa

+ Czesław Belcer od Jerzego Brzegowego                                                                                    

 

 

Pt.

26.05

7:00 + Henryk Jasiewicz od córki Renaty z mężem

+ Czesław Belcer od córki Krystyny i Kazimierza

+ Genowefa Kaczor i za zm. z rodziny

18:00 + Julia Jasiewicz od syna i synowej

+ Helena Duda   

Poza parafią

+ Maria Skrzypczak Msza św. gregoriańska

+ Wojciech Hałoń Msza św. gregoriańska

+ Józef Sarna od Krystyny Łoza z rodziną

+ Zdzisław Nitka od Władysławy Morawskiej z rodziną

+ Wojciech Hałoń od chrześnicy Zofii Pasierb z mężem

+ Genowefa Leśko od wnuczki Alicji

+ Czesław Belcer od Teresy Krzanowskiej z rodziną

Sob.

27.05

7:00 + Bronisława Bojda od Danuty i Jacka Wiech

+ Grzegorz Bury od cioci Marii z Sanoka

+ Maria Gargaś 8 rocz. śm.          

18:00 + Zofia Materna od córki Elżbiety z mężem

+ Józef, Emilia, Józef (12 rocz. śm)

Poza parafią

+ Maria Skrzypczak Msza św. gregoriańska

+ Wojciech Hałoń Msza św. gregoriańska

+ Józef Sarna od Magdaleny i Marcina Iwońskich

+ Zdzisław Nitka od Władysławy Morawskiej z rodziną

+ Wojciech Hałoń od chrześnicy Zofii Pasierb z rodziną

+ Genowefa Leśko od Tadeusza Bałamut z rodziną

+ Czesław Belcer od sąsiadów Agnieszki i Jacka

 

Nd.

28.05

6:30 + Michał Szełkiewicz 9 rocz. śm.        
7:15 Szpital:  O Boże bł. dla Izabeli w 21 rocz. urodzin
7:30 Dom Kombatanta: + Augustyn i Julia Boroń
8:00 Za parafian

Poza parafią

+ Maria Skrzypczak Msza św. gregoriańska

+ Wojciech Hałoń Msza św. gregoriańska

+ Józef Sarna od rodziny Pomianków

+ Zdzisław Nitka od kolegów i koleżanek z firmy RIKI-TRANS

+ Wojciech Hałoń od Doroty Ruszel

+ Genowefa Leśko od Edwarda Jęczalik z rodziną

+ Czesław Belcer od rodziny Skowronków

9:30 + Maria i Władysław Rumak
11:00 + Jadwiga Jucha 3 rocz. śm.             
12:30 Msza św. Prymicyjna o. Marcina Wojnickiego OCD   
17:00 + Marianna Łoś i zm. z rodziny
19:00  + Helena Jamrozik – z okazji Dnia Matki od córki Barbary z rodzina