24 czerwca 2024
Pn.

24.04

7:00 + Anna Barańska od męża

+ Matylda, Stanisław, Jan Pawełek

+ Andrzej Kawalec  

18:00 + Maria Chmielińska od córki Krystyny z rodziną

+ Aleksander Olszewski w rocz. śm.

Poza parafią

+ Jadwiga Kluz-Prucnal Msza św. gregoriańska

+ Ludomir Ficek od Małgorzaty i Sławomira Wolak z rodziną

+ Bronisława Pawełek od rodziny Malowskich z Jarosławia

+ Maria Chmielińska od Krystyny Łoza z rodziną

+ Jerzy Synoś od Anny i Jana Bałchan

+ Wojciech Szmuc od Sebastiana i Justyny

Wt.

25.04

7:00 + Józef Walus od Barbary i Zbigniewa Michno

+ Marek Mazur od żony i córki

+ Katarzyna i Jan Bukała, Edmund Russ i Stefania Stefańska        

18:00 -Za wstawiennictwem św. Rocha: Dziękczynna w 25 rocz. małżeństwa Urszuli i Jerzego z prośbą o dalszą opiekę Matki Bożej i św. Rocha   

+ Stanisław Sikora od żony Marii

Poza parafią

+ Jadwiga Kluz-Prucnal Msza św. gregoriańska

+ Ludomir Ficek od siostrzenicy Magdaleny z mężem Maciejem

+ Bronisława Pawełek od rodziny Cideł i Pawlak

+ Maria Chmielińska od Hani i rodziny Płonków

+ Jerzy Synoś od Bożeny Zyga z rodziną

+ Wojciech Hałoń od rodziny Gaweł

 

Śr.

26.04

7:00 + Andrzej Możdżeń od brata Jana i Zofii
10:00 Dom Pomocy Społecznej: + Jerzy Synoś  od pracowników DPS    
18:00 + Za dusze w czyśćcu cierpiące  

+ Stanisława Belcer od wnuka Przemysława

Poza parafią

+ Jadwiga Kluz-Prucnal Msza św. gregoriańska

+ Walenty Kubicz  

+ Ludomir Ficek od siostrzenicy Magdaleny z mężem Maciejem

+  Bronisława Pawełek od rodziny Gaweł i Łazarz

+ Maria Chmielińska od Janiny i Jana z rodziną

+  Jerzy Synoś –  od Gabrysi, Wiktorii i Wojtka

+ Wojciech Hałoń od Michała Szczepanik z rodziną

Czw.

27.04

7:00 + Jan Południak od siostry Marusi z rodziną Michalik

+ Jerzy Ring  od Marii Prusak

10:00 Dom Kombatanta: W intencji Bogu wiadomej    
18:00 + Henryk Jasiewicz od córki Katarzyny

+ Marek Mazur od żony i córki

Poza parafią                                                  

+ Jadwiga Kluz-Prucnal Msza św. gregoriańska

+ Ludomir Ficek od siostrzenicy Magdaleny z mężem Maciejem

+ Bronisława Pawełek od koleżanek córki Elżbiety z Przewozów Regionalnych Rzeszów

+ Maria Chmielińska od Katarzyny i Wojciecha Popiołek                       

+ Jerzy Synoś od rodziny Rząsów z ul. Słocińskiej

+ Wojciech Hałoń od Iwony Król z rodziną

 

 

Pt.

28.04

7:00 + Julia Jasiewicz od wnuczki Agnieszki z rodziną

+ Jerzy Synoś od mamy Janiny

+ Jan Kilar od Bożeny i Bolesława Bajda

18:00 + Aniela, Marian Płonka oraz zm. rodzeństwo: Stanisława, Jerzy i Jan

+ Halina Polak od członków Róży Różańcowej

Poza parafią

+ Jadwiga Kluz-Prucnal Msza św. gregoriańska

+ Ludomir Ficek od siostrzenicy Magdaleny z mężem Maciejem

+ Bronisława Pawełek od rodziny Wilków

+ Maria Chmielińska od rodziny Waligórów

+ Jerzy Synoś od Janusza Synoś z rodziną

+ Wojciech Hałoń od Marty Podlesieckiej z rodziną

Sob.

29.04

7:00 + Grzegorz Bury od kuzynki Uli z mężem

+ Jan Bereza od siostry Zofii z rodziną

+ Joanna Berłowska

18:00 -O światło Ducha Św. na czas egzaminów maturalnych dla Julii oraz o dobry wybór drogi życiowej

+ Janusz Potyrała od Zarządu i pracowników Oddziałów Logos-Tour

Poza parafią

+ Jadwiga Kluz-Prucnal Msza św. gregoriańska

+ Ludomir Ficek od rodziny Kotów i Ulrychów

+ Bronisława Pawełek od Janiny i Eugeniusza Bocheńskich

+ Maria Chmielińska od rodziny Kuczmów

+ Jerzy Synoś od Beaty i Wojciecha Płonka

+ Wojciech Hałoń od Agnieszki Rzeszut z mężem

 

Nd.

30.04

6:30 + Józefa i Władysław Paśko   
7:15 Szpital:  Za parafian   
7:30 Dom Kombatanta: + Katarzyna, Józef, Tadeusz i Józef  
8:00 + Jan Kilar od Krystyny i Adama Guz

Poza parafią

+ Jadwiga Kluz-Prucnal Msza św. gregoriańska

+ Bronisława Pawełek od Janiny Domańskiej

+ Maria Chmielińska od koleżanek córki Ewy, Ireny i Katarzyny

+ Jerzy Synoś od kuzynki Grażyny Janusz z rodziną

+ Wojciech Hałoń od Marka Hałoń z żoną

+ Wojciech Szmuc od rodziny Kwiatkowskich

9:30 + Józefa Leśko w rocz. śm.        
11:00 + Maria Klocek od Kręgu Rodzin MB Szkaplerznej         
12:30 + Zofia 3 rocz. śm. i Mieczysław Kołodziej         
17:00 + Władysława i Bronisław Wróbel  

*Do użytku wewnętrznego parafii