30 maja 2024
Pn.

13.03

7:00 + Anna Gąsior od rodziny Wydrzyńskich

+ Grażyna Karp od męża Adama

+ Krzysztof Stanio od Władysława Beściak

18:00 + Marian Szydełko od żony i córki Marty z rodziną          

+ Weronika i Wawrzyniec i zmarli z rodziny Wilczakowskich  

Poza parafią

+ Jerzy Ring Msza św. gregoriańska

+ Kazimierz Ozga Msza św. gregoriańska

+ Czesław Czekański od rodziny Wybrańców

+ Marian Szydełko od pracowników Muzeum Okręgowego w Rzeszowie

+ Wojciech Wojtas od rodaków z Harty Górnej

+ Wanda Różańska od kolegów z pracy zięcia Tomasza

+ Jerzy Chmieliński  od Zarządu i pracowników firmy CIS

+ Ludomir Ficek od Piotra Dziedzic  

+ Julia Boroń od rodziny Woźniaków

+ Paulina Krupa od Lidii Dec  

+ Emil Niedziałek od Stanisława Płonki

Wt.

14.03

7:00 + Stanisław Świgoń od córki Magdaleny i Pawła

+ Emilia od córki z rodziną

+ Aleksander Antonyk od Janiny i Franciszka Dul

Poza parafią

+ Genowefa Kaczor, Andrzej i Adam

18:00 -Za wstawiennictwem św. Rocha: O bł. Boże i opiekę Matki Bożej i św. Rocha dla Marysi i o udaną operację oka Marii i dary Ducha Św. dla lekarza, który będzie operował  

+ Marian Mazur i zmarli z rodziny

Poza parafią

+ Jerzy Ring Msza św. gregoriańska

+ Kazimierz Ozga Msza św. gregoriańska

+ Czesław Czekański od rodziny Wybrańców

+ Marian Szydełko od rodziny Wąsacz

+ Wojciech Wojtas od Rzemieślników z Cechu Rzemiosł Różnych w Rzeszowie

+ Wanda Różańska od kolegów z pracy zięcia Tomasza

+ Jerzy Chmieliński od sąsiada Wiesława Piątka z dziećmi

+ Ludomir Ficek od Lidii Ataman

+ Julia Boroń od rodziny Woźniaków  

+ Paulina Krupa od firmy Kocham Kwiaty

+ Emil Niedziałek od kolegi Józefa Ziaja z rodziną

 

Śr.

15.03

7:00 + Kazimierz Pietraszek od Lucyny i Pawła Kamińskich z rodziną
10:00 Dom Pomocy Społecznej: + Maria Szarek i za dusze w czyśćcu cierpiące
18:00 + Czesław Czekański od żony

+ Zofia Kołodziej od rodziny Ziajów z Kraczkowej

Poza parafią

+ Jerzy Ring Msza św. gregoriańska

+ Kazimierz Ozga Msza św. gregoriańska

+ Adolf Kaplita 13 rocz. śm.

+ Czesław Czekański od rodziny Pączków

+ Marian Szydełko od rodziny Sarna

+ Wojciech Wojtas od Antoniego i Marii z rodziną

+ Wanda Różańska od kolegów z pracy zięcia Tomasza

+ Jerzy Chmieliński od Jacka Pacześniaka z rodziną

+ Ludomir Ficek od Alicji Moskwy z rodziną  

+ Julia Boroń od Marcina i Moniki Maryniuk z rodziną

+ Paulina Krupa od Grażyny i Józefa Szczepanik

+ Emil Niedziałek od rodziny Kosibów

Czw.

16.03

7:00 + Edward Panek od Elżbiety i Jana Beściak

+ Elżbieta Bułaty od chrześnicy Alicji z rodziną

10:00 Dom Kombatanta: + Kazimierz
18:00 + Stefania Mazur w rocz. śm.

+ Justyna Pokrywka od córki Urszuli z mężem

Poza parafią

+ Jerzy Ring Msza św. gregoriańska

+ Kazimierz Ozga Msza św. gregoriańska

+ Czesław Czekański od rodziny Pielów

+ Antoni Leniart od wnuka Krzysztofa z rodziną

+ Wojciech Wojtas – od rodziny Władysława Kłody

+ Wanda Różańska od rodziny Ślęczków i Drausów

+ Jerzy Chmieliński od Marzeny i Pawła Grzebyków

+ Ludomir Ficek od Alicji Moskwy z rodziną

+ Julia Boroń od Doroty Ruszel

+ Paulina Krupa od kuzynki Ani i Tomka Chmiel z rodziną

+ Emil Niedziałek od rodziny Skwierz

 

 

Pt.

17.03

7:00 + Mateusz Karp od rodziny Dudek i Gwizdak

+ Julian Gaweł od syna Piotra z rodziną

+ Stefan Murias od chrześnicy Marzeny z rodziną

18:00 + Stefania i Franciszek Mazur

+ Maria i Michał i zmarli z rodziny Orzech

Poza parafią

+ Jerzy Ring Msza św. gregoriańska

+ Kazimierz Ozga Msza św. gregoriańska

+ Czesław Czekański od swatowej Janiny i Floriana

+ Antoni Leniart od córki Małgorzaty

+ Wojciech Wojtas od Tadeusza Muchy

+ Wanda Różańska od uczestników pogrzebu

+ Jerzy Chmieliński od Moniki i Piotra Bąków

+ Ludomir Ficek od Elwiny Fabińskiej z rodziną  

+ Julia Boroń od rodziny Ciurko z Jarosławia  

+ Paulina Krupa od rodziny Barańskich z Rzeszowa

+ Aneta Czemerowska od rodziny Walickich

Sob.

18.03

7:00 + Jerzy Chmiel od rodziny Szurlej

+ Zmarły Bogu wiadomy od uczestników pogrzebu

+ Elżbieta Nizińska od Genowefy Murias z rodziną

18:00 + Jerzy Chmieliński od siostry z rodziną

+ Anna Barańska od Andrzeja Hałoń z rodziną

Poza parafią

+ Jerzy Ring Msza św. gregoriańska

+ Kazimierz Ozga Msza św. gregoriańska

+ Piotr Stanio od rodziny Skowronków

+ Czesław Czekański od rodziny Marszałek

+ Antoni Leniart od córki Janiny z rodziną

+ Wojciech Wojtas od rodziny Trojanowskich

+ Wanda Różańska od rodziny Kalandyków

+ Jerzy Chmieliński od kwiaciarek z Targowej  

+ Ludomir Ficek od Elwiny Fabińskiej z rodziną

+ Julia Boroń od bratowej Marii Szczepanik z rodziną  

+ Paulina Krupa od kolegów i koleżanek brata Roberta

+ Aneta Czemerowska od Załogi Sklepu nr 1 w Rzeszowie

Nd.

19.03

6:30 Za parafian   
7:15 Szpital: + Krzysztof Karczmarz od całego Zespołu Oddziału Neonatologii
7:30 Dom Kombatanta: O szczęśliwe rozwiązanie dla córki Elżbiety od rodziców
8:00 + Maria i Józef Śmigiel     

Poza parafią

+ Jerzy Ring Msza św. gregoriańska

+ Kazimierz Ozga Msza św. gregoriańska

+ Czesław Czekański od rodziny Wąsacz

+ Antoni Leniart od Anny Taras

+ Wojciech Wojtas od Lidii Wojtas z rodziną

+ Wanda Różańska od rodziny Dobrzańskich

+ Jerzy Chmieliński od kwiaciarek z Targowej

+ Ludomir Ficek od Marty Obacz z rodziną

+ Julia Boroń od bratowej Marii Szczepanik z rodziną  

+ Paulina Krupa od Romana Beściak z rodziną

+ Aneta Czemerowska od rodziny Stawarz z Czudca

9:30 + Józef Szela
11:00 O Bł. Boże z okazji urodzin Eweliny         
12:30 + Agata i Józef Inglot    
17:00 W 18 rocz. urodzin Emilii z Boże bł., opiekę Maryi i Dary Ducha Św.