Ogłoszenia na XXVI Niedzielę Zwykłą – 25 września 2022

LITURGIA

 1. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: we wtorek św. Wincentego
  a Paulo
  , w środę św. Wacława, w czwartek święto św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała, w piątek św. Hieronima, w sobotę św. Teresy od Dzieciątka Jezus.
 2. W tym tygodniu wypada pierwsza sobota miesiąca: 
 • Rano od 8:30 odwiedziny u chorych. Wieczorem o godz. 17:00 adoracja Najświętszego Sakramentu, modlitwa różańcowa prowadzona przez Róże św. Rodziny, 15-minutowa medytacja biblijna, akt zawierzenia Niepokalanemu Sercu Maryi i Msza św. o godz. 18:00. Po Mszy św. zmiana tajemnic różańcowych.
 1. W sobotę rozpoczynamy miesiąc październik i nabożeństwa różańcowe. Różaniec codziennie o 17:30, a w niedziele o 16:30. Zapraszamy do udziału w tym nabożeństwie wszystkich parafian z zwłaszcza dzieci i młodzież.

SPOTKANIA

 1. We środę o 16:45 spotkanie kandydatów na ministranta, a po Mszy Św. wieczornej spotkanie ministrantów i lektorów.
 2. W sobotę po Mszy św. wieczornej spotkanie Stowarzyszenia Rodzin Katolickich.

 

SPRAWY PARAFIALNE

 1. W środę o godz. 10:00 odbędzie się Msza św. na rozpoczęcie roku szkolnego dla przedszkola św. Rocha.
 2. W czwartek o godz.15:30 odbędzie się Msza św. na rozpoczęcie roku szkolnego dla przedszkola św. Józefa.
 3. W sobotę 8 października Bractwo Szkaplerzne organizuje pielgrzymkę m.in.  do Radecznicy i okolic. Zapisy w zakrystii z podaniem numeru PESEL oraz pod numerem telefonu. Szczegóły w gazetce i gablocie.
 4. W związku z dużą ilością intencji Mszy św. pogrzebowych i ze względu na dobro duchowe zmarłych i przepisy prawa kościelnego część intencji za osobę zmarłą zostanie odprawiona poza parafią. Tak jak zauważyliśmy intencje za zmarłych będą wpisywane w gazetkę parafialną i stronę internetową Duszę tych zmarłych będziemy też wymieniać na początku Mszy św. oraz w czasie modlitwy wiernych.