28 maja 2024

bsh

LITURGIA 

 1. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: w poniedziałek bł. Karoliny Kózkówny – Patronki Diecezji, w środę św. Rafała Kalinowskiego, w czwartek wsp. Ofiarowania NMP, w piątek św. Cecylii, w przyszłą niedzielę Uroczystość Chrystusa Króla.
 2. W poniedziałek na Msze Św. wieczorną zapraszamy dzieci przygotowujące się do I Komunii Świętej i ich rodziców. Podczas liturgii zostaną im wręczone książeczki.
 3. Przypominamy również o modlitwie za zamarłych (wypominki i Koronka do Bożego Miłosierdzia codziennie w dni powszednie o 17.30, a w niedzielę o 15.30).
 4. W przyszłą niedzielę Uroczystość Chrystusa Króla – Święto Patronalne Akcji Katolickiej i KSM-u. Główne uroczystości odbędą się w Katedrze o godz. 12.00.

SPOTKANIA 

 1. W poniedziałek po Mszy Św. wieczornej spotkanie kandydatów do bierzmowania – grupa ks. Dawida.
 2. We wtorek po Mszy Św. wieczornej spotkanie kandydatów do bierzmowania – grupa ks. Przemysława.
 3. W środę o 16.45 spotkanie kandydatów na ministranta, a po Mszy Św. wieczornej ministrantów i lektorów.
 4. W piątek o 16.45 spotkanie Oazy – grupa młodsza, a o 18.00 Oazy – grupa starsza.

SPAWY PARAFIALNE 

 1. W tym tygodniu ofiary na sprzątanie i wystrój kościoła składa grupa pani Marzeny Rysztuń.
 2. W piątek – 22 listopada – z racji wspomnienia św. Cecylii – patronki muzyki kościelnej, po Mszy Świętej wieczornej odbędzie się krótki koncert w wykonaniu naszego chóru parafialnego. Serdecznie zapraszamy!
 3. 24 listopada u Ojców Pijarów o godz. 16.00 odbędzie się spektakl o życiu Służebnicy Bożej Rozalii Celakówny. Zapraszamy.

do użytku wewnętrznego parafii