Liturgia
- Dzisiejsza Niedziela to Niedziela Słowa Bożego. Niech będzie ona dla nas zaproszeniem do pogłębionej relacji z Bogiem poprzez częste czytanie i rozważanie Pisma Świętego.
- W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: w poniedziałek wsp. św. Tymoteusza i Tytusa, w środę św. Tomasza z Akwinu, w sobotę św. Jana Bosko.
- Za tydzień o modlitwę różańcową po Mszy św. o godz. 8:00 prosimy Stowarzyszenie Rodzin Katolickich.
Spotkania
- W poniedziałek po Mszy św. zbiórka dla ministrantów i lektorów.
- W czwartek po Mszy św. wieczornej do kościoła zapraszamy na spotkanie formacyjne rodziców dzieci pierwszokomunijnych oraz rodziców kandydatów do bierzmowania z klasy VII. Spotkanie zostało przełożone z powodu wtorkowej wywiadówki szkolnej.
- Również w czwartek po Mszy św. wieczornej spotkanie Wspólnoty Uwielbienia Metanoia.
Sprawy parafialne i różne
- Schola parafialna i Chór Wyższego Seminarium Duchownego w Rzeszowie zapraszają dziś po Mszach św. o 11:00 i 12:30 na wspólne „Kolędowanie przy szopce”.
- Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy, aby nadchodzący tydzień był czasem Bożego prowadzenia, pokoju serca i umocnienia w wierze.
Do użytku wewnętrznego parafii
