30 maja 2024
Pn.

23.10

7:00 -O Boże bł., opiekę Maryi i potrzebne łaski dla Piotra

+ Paulina Krupa – Msza św. gregoriańska  

+ Marian i Janina

Poza parafią

+ Józefa Pondel – Msza św. gregoriańska

18:00 + Stanisław Czapka 34 rocz. śm, Władysław, Jadwiga  

+ Zenon Waligóra 21 rocz. śm. – od żony

Poza parafią

+ Zofia Szela – Msza św. gregoriańska

+ Kazimierz Osika – od Marty i Władysława Oboz z rodziną

+ Stanisław Marszałek – od swatów Janiny i Józefa Czapczyńskich

+ Katarzyna Bukała – od Zdzisławy Pietraszek

+ Jan Kilar – od Alicji i Macieja Krukar

+ Tomasz Kuśnierz – od Barbary Kupkowskiej z rodziną

Wt.

24.10

7:00 + Paulina Krupa – Msza św. gregoriańska  

+ Halina Niepsuj – od wnuka Dominika i Łucji    

+ Henryk Jasiewicz – od synowej Danuty Jasiewicz

Poza parafią

+ Józefa Pondel – Msza św. gregoriańska

18:00 -Za wstawiennictwem św. Rocha: Dziękczynna za życie Weroniki z prośbą o Boże bł. dla rodziców i Szymona – od dziadków Romualda i Ewy Waltoś; O łaskę nawrócenia i uzdrowienia dla Haliny      

+ Stanisław Sikora – od Renaty i Grzegorza Piwko  

Poza parafią

+ Zofia Szela – zakończenie Mszy św. gregoriańskich

+ Kazimierz Osika – od Krystyny i Józefa Dróbka

+ Stanisław Marszałek – od Natalii i Mariusza Majchrowskich

+ Katarzyna Bukała – od kolegów i koleżanek ze Szkoły Podstawowej

+ Tomasz Kuśnierz – od Andrzeja i Łukasza Jordanek

+ Stanisław Płonka – od rodziny Kraska

Śr.

25.10

7:00 + Paulina Krupa – Msza św. gregoriańska  

Poza parafią

+ Józefa Pondel – Msza św. gregoriańska

10:00 Dom Pomocy Społecznej: + Edward Szela – od Stanisława Płonki    
18:00 -Za chorych, których odwiedzamy w Pierwsze Soboty, a dla zmarłych o życie wieczne

+ Józef i Agata Inglot

Poza parafią

+ Małgorzata Solecka – od kierownictwa i koleżanek z pracy Beaty    

+ Kazimierz Osika – od Damiana i Artura Cieśla z rodziną

+ Stanisław Marszałek – od Iwony Walawender z synem

+ Katarzyna Bukała – od ojca chrzestnego z rodziną

+ Tomasz Kuśnierz – od rodziny Chlebica

+ Stanisław Płonka – od rodziny Drozdowskich

Czw.

26.10

7:00 + Paulina Krupa – Msza św. gregoriańska  

+ Julia Jasiewicz – od Jadwigi i Jerzego Bartkiewicz

Poza parafią

+ Józefa Pondel – Msza św. gregoriańska

10:00 Dom Kombatanta: + Rafał i Tadeusz w rocz. śm.
18:00 -O opiekę Bożą dla Tomasza w 4 rocz. urodzin

+ Jerzy Synoś – od siostry Danuty z rodziną

Poza parafią                                                  

+ Kazimierz Osika – od rodziny Borowiec z Glinika Charzewskiego

+ Stanisław Marszałek – od Zbigniewa Gniewek z rodziną

+ Tomasz Kuśnierz – od Magdaleny i Krzysztofa Lew z rodziną

+ Stanisław Płonka – od Małgorzaty Majchrowicz z rodziną

+ Helena Tomza – od Zdzisława Bialic

Pt.

27.10

7:00

 

+ Paulina Krupa – Msza św. gregoriańska  

+ Maria i Władysław

+ Halina i Wiesław Ungehuer  

Poza parafią

+ Józefa Pondel – Msza św. gregoriańska

18:00 + Fryderyka Płonka – od wnuczki Aleksandry z mężem    

+ Krystyna i Czesław Nabożny

Poza parafią

+ Stanisław Marszałek – od Wojciecha Marszałka z rodziną

+ Stanisław Płonka – od Renaty i Zbigniewa z Domatkowa

+ Helena Tomza – od Lucyny i Krzysztofa Kutrzeba

+ Wiesława Szmigiel – od Władysławy Wnuk

+ Wiktoria Cygan – od Anny i Lesława Szyszków

Sob.

28.10

7:00 + Wojciech Hałoń – od OSP Słocina

+ Bronisława Bojda – od rodziny Bojdów

Poza parafią

+ Józefa Pondel – Msza św. gregoriańska

18:00 -O bł. Boże i opiekę Matki Bożej dla Asi w rocz. urodzin   

+ Tadeusz Dziura

Poza parafią

+ Paulina Krupa – Msza św. gregoriańska  

+ Stanisław Marszałek – od Grzegorza Marszałka z rodziną

+ Stanisław Płonka – od kolegów i koleżanek z Placu Jutrzenka

+ Helena Tomza – od sąsiadów Genowefy i Kazimierza

+ Wiesława Szmigiel – od Wioletty i Mariusza Michalik

+ Wiktoria Cygan – od Anny i Lesława Szyszków

 

 

Nd.

29.10

6:30 + Maria i Tadeusz Wolanin      

Poza parafią

+ Józefa Pondel – Msza św. gregoriańska

7:15 Szpital:   Za parafian            
7:30 Dom Kombatanta: + Czesław Nowak – rocz. śm.
8:00 + Kazimierz Śmigiel (rocz. śm.), Czesława i Bogumiła

Poza parafią

+ Stanisław Marszałek – od swatowej Wiktorii Pieli

+ Stanisław Płonka – od rodziny Malinowskich i Hełków

+ Helena Tomza – od Zyty, Ryszarda i Jakuba Ciołkosz

+ Wiesława Szmigiel – od rodziny Wcisłów

+ Wiktoria Cygan – od Adama Szczepanik z rodziną

9:30 + Wojciech Hałoń – od Dyrekcji i pracowników Przedszkola św. Rocha  
10:30 Dom Pomocy Społecznej: + Włodzimierz Kochan – 3 rocz. śm.      
11:00 O mądrość, świętość, odwagę i Ducha Prawdy dla kapłanów posługujących w naszej parafii   
12:30 + Zofia, Mieczysław Kołodziej 12 rocz. śm. 
17:00 + Paulina Krupa – Msza św. gregoriańska  
19:00 + Helena Trałka