26 lutego 2024
Pn.

6.02

7:00 + Tadeusz Gargaś od Teresy Inglot z córką i synem

+ Józefa i Sebastian Pondel

18:00 + Stanisława 3 rocz.śm. + Tadeusz, Wiesław, Janina  

+ Halina Gnat od męża Stanisława       

Poza parafią

+ Janina Szobak od sąsiadów rodziny Szmigiel

+ Stefania Smyżeń od syna Mirosława z rodziną

+ Kazimierz Styś od Janusza, Katarzyny i Izabeli Gruszka

+ Halina Gnat od Bogusławy Marek

+ Piotr Mazur od rodziny Krupów

+ Wanda Różańska   od rodziny Możdżeń

+ Elżbieta Klęsk od Damiana Tarnawskiego z rodziną

+ Grażyna Karp – od koleżanek i kolegów z pracy synowej Justyny Działu Księgowości i Kadr ROPS Rzeszów

+ Julian Gaweł od Stefana Bukały

+ Jerzy Chmieliński od firmy AJ PROFIBUD

Wt.

7.02

7:00 -Za nieuleczalne chore dzieci i ich rodziny z prośbą o dalsze bł. Boże 

+ Janusz Puterla

18:00 -Za wstawiennictwem św. Rocha: O zdrowie dla Agaty

+ Józef Jakubowicz od Katarzyny

Poza parafią

+ Ireneusz Płonka od rodziny Mierzwów

+ Stefania Smyżeń od Józefa i Haliny Smyżeń

+ Kazimierz Styś od współpracowników Grzegorza z Działu Sprzedaży PWR

+ Halina Gnat od chrześnicy Justyny z rodziną

+ Piotr Mazur od rodziny Kaplitów

+ Wanda Różańska od koleżanek syna Andrzeja ze sklepów z Markowej

+ Elżbieta Klęsk od chrześnicy Magdaleny z rodziną

+ Grażyna Karp od Emili i Stanisława Koryl

+ Julian Gaweł od koleżanek i kolegów zięcia Rafała z WKU w Rzeszowie

+ Jerzy Chmieliński od firmy WJATECH

 

Śr.

8.02

7:00 + Edward Tereszkiewicz od żony
10:00 Dom Pomocy Społecznej: + Bronisław Jabłoński od Marii i Czesława    
18:00 + Zmarli z rodziny Kaweckich i Wroniaków

+ Halina Zagórska – od Marcina z rodziną       

Poza parafią

+ Zuzanna i Urszula

+ Stefania Smyżeń od Józefa i Haliny Smyżeń

+ Kazimierz Styś od rodziny Karpów

+ Halina Gnat od Wojciecha Bialic z rodziną

+ Piotr Mazur od Anny i Jerzego Mazur

+ Wanda Różańska od pracodawców koleżanek i kolegów z pracy syna Andrzeja z Gaci

+ Elżbieta Klęsk od rodziny Kutów oraz Barbary Szczur z rodziną

+ Grażyna Karp od firmy Biovelt

+ Julian Gaweł   od koleżanek i kolegów z Delikatesów Centrum Malawa od córki Elżbiety

+ Jerzy Chmieliński od Katarzyny i Wojciecha Popiołków

Czw.

9.02

7:00 + Henryka Bartoszek od pracowników KRUSZGEO
10:00 Dom Kombatanta: + Kazimierz Dulęba od rodziny Urbanów
18:00 + Stanisława i Kazimierz Majchrowscy

+ Pelagia Mazur i zmarli z rodziny

Poza parafią

+ Marian Pustelak od córki Grażyny z mężem

+ Stefania Smyżeń od Joanny Solarskiej z rodziną

+ Kazimierz Styś od rodziny Lasików i Rzepków

+ Halina Gnat – od Genowefy i Andrzeja Ryszkowskich

+ Piotr Mazur – od Agnieszki Mazur

+ Wanda Różańska od  pracodawców koleżanek i kolegów z pracy syna Andrzeja z Gaci

+ Elżbieta Klęsk   od Marii i Jóżefa Janda

+ Grażyna Karp od chrześnicy i kuzynki z Gwoźnicy

+ Julian Gaweł   od wnuczki Pauliny

+ Jerzy Chmieliński od Hani i rodziny Płonków

 

 

Pt.

10.02

7:00 + Krystyna Pękala od chrześnicy Katarzyny

+ Adolf Materna od wnuków Daniela i Sabiny z rodzinami

18:00 W rocznicę ślubu Anny i Łukasza z prośbą o bł. Boże, zdrowie i potrzebne łaski

+ Tadeusz i Leokadia Tłuczek  

Poza parafią

+ Janina Masełek od kolegów z PGE Rzeszów Wydział Utrzymania Sieci

+ Stefania Smyżeń od rodziny Szeligów

+ Kazimierz Styś od pracowników Szkoły Podstawowej nr 1 w Bratkowicach

+ Halina Gnat od rodziny Chmielów

+ Piotr Mazur od Małgorzaty Maciej

+ Wanda Różańska   od rodziny Kuźniarów

+ Elżbieta Klęsk od Józefy Gaj z rodziną

+ Grażyna Karp od rodziny Kaczor

+ Julian Gaweł   od córki Marty z rodziną

+ Jerzy Chmieliński od  pracowników Działu IT WSIZ

Sob.

11.02

7:00 Wynagradzająca za popełnione grzechy
9:00 Za wszystkich chorych z naszej parafii od Szkolnego Koła Caritas  
18:00 – W intencji Bractwa Szkaplerznego

+ Danuta Beściak od syna Waldemara

Poza parafią

+ Tadeusz Skoczek od Kazimierza i Elżbiety oraz Szczepana i Agnieszki

+ Stefania Smyżeń od Renaty i Bogdana Smyżeń

+ Kazimierz Styś Stanisława Jakubowskiego

+ Halina Gnat od Małgorzaty i Mariusza Wesół

+ Piotr Mazur od rodziny Gwizdak i Maciej z Rudnej Wielkiej

+ Wanda Różańska  od koleżanek i kolegów z firmy TRANSFOOD – Markowa

+ Elżbieta Klęsk   od rodziny Cwynar

+ Grażyna Karp od  rodziny Szydełko

+ Julian Gaweł     od szwagierki Władysławy Bukała

+ Jerzy Chmieliński od pracowników Działu IT WSIZ

Nd.

12.02

6:30 Za parafian   
7:15 Szpital: + Marian Lew i zmarli rodzice, Pelagia i Marian Mazur, Józefa, Halina, Józef, Ryszard i Kazimierz
7:30 Dom Kombatanta: + Bronisław Jabłoński  od rodziny Walickich     
8:00 + Maria, Franciszek, Andrzej Dąbek

Poza parafią

+ Stefania Smyżeń od Czesława i Marii Smyżeń

+ Kazimierz Styś od rodziny Ożogów

+ Halina Gnat od Stanisława Wesół

+ Piotr Mazur od Agaty Kuśnierz z rodziną

+ Wanda Różańska  od koleżanek i kolegów z firmy TRANSFOOD – Markowa

+ Elżbieta Klęsk od Janusza Wróbel z rodziną

+ Grażyna Karp od rodziny Beściak

+ Julian Gaweł od rodziny Goclonów

+ Jerzy Chmieliński od rodziny Karp

9:30 + Zofia Materna 1 rocz. śm.     
11:00 + Wiesław Majchrowski 6 rocz. śm.     
12:30 + Teresa Koń od syna Tomasza z rodziną       
17:00 + Józef Bartoszek 3 rocz. śm.