28 maja 2024
Pn.

9.01

7:00 + Janina Szobak od Heleny z rodziną    

+ Jan Kowalski od uczestników pogrzebu

+ Łukasz Wąs od kolegów z podwórka: Muchy, Iwońskiego, Godka, Kuśnierza i Lalickiego

18:00 + Zmarli z rodziny Raczyńskich: Wojciech, Anna, Katarzyna

+ Kazimierz Dulęba od Marty Pary     

Poza parafią

+ Genowefa Leśko Msza św. gregoriańska

+ Krystyna Pękala od Marii Pękala

+ Władysława Wróbel od wnuczki Agaty z rodziną

+ Halina Gnat od Krystyny Tereszkiewicz

+ Witold Wilk od teściowej

+ Henryk Kuśnierz od Dyrektora i pracowników DPS w Rzeszowie

+ Helena Duda od Małgorzaty Gnat

+ Jerzy Karp od Jakuba i Justyny Karp z rodziną

+ Genowefa Maćkowicz od córki Renaty z mężem i dziećmi

+ Antoni Sierżęga od syna Piotra z rodziną

Wt.

10.01

7:00 -Za nieuleczalne chore dzieci i ich rodziców z prośbą o potrzebna łaski    

+ Stanisław Kordas od Koła Emerytów i Rencistów Solidarność przy WSK PZL    

+ Józefa Pondel

+ Józef Jakubowicz od Eli i Edka     

18:00 Za wstawiennictwem św. Rocha: O zdrowie i bł. Boże dla Mateusza i Krzysia

Poza parafią

+ Genowefa Leśko Msza św. gregoriańska

+ Krystyna Pękala od Dariusza Pękala

+ Władysława Wróbel od wnuczki Małgorzaty z rodziną

+ Halina Gnat od rodziny Bałchan

+ Witold Wilk od chrześnicy Marioli

+ Henryk Kuśnierz od koleżanek i kolegów córki Joanny z DPS

+ Helena Duda od rodziny Kaplitów

+ Jerzy Karp od właścicieli oraz koleżanek i kolegów z firmy GEMINI

+ Genowefa Maćkowicz od bratowej Marii z Borówek

+ Antoni Sierżęga od syna Piotra z rodziną

 

Śr.

11.01

7:00 + Ireneusz Płonka od siostry Bogusławy z rodziną

+ Janina Mazur w rocz. śm.

10:00 Dom Pomocy Społecznej: + Jacek Moskwa od Grzegorza i Justyny Oczoś
18:00 + Edward Tereszkiewicz – od córki Ani   

Poza parafią

+ Wanda Różańska od sąsiadów Białorudzkich

+ Genowefa Leśko Msza św. gregoriańska

+ Krystyna Pękala od Zofii i Jana Worków

+ Władysława Wróbel od koleżanki Doroty

+ Halina Gnat od Gnatów z Łąki

+ Witold Wilk od sąsiadów Strzyżów

+ Henryk Kuśnierz od koleżanek i kolegów córki Joanny z DPS

+ Helena Duda od Doroty Drozd z rodziną

+ Jerzy Karp od rodziny Jandów

+ Genowefa Maćkowicz od wnucząt Bartka i Ani

+ Antoni Sierżęga od sąsiadki Genowefy Bomba

Czw.

12.01

7:00 + Halina Zagórska od chrześnicy Anny  

+ Leonia Stanio – od męża Ludwika i od córek Lucyny wraz z rodziną

+ Rozalia, Ludwik, Karolina, Genowefa, Władysław i Bronisława

10:00 Dom Kombatanta: O zdrowie i bł. Boże dla siostry Marii  
18:00 + Henryka Bartoszek – od pracowników KRUSZGEO

Poza parafią

+ Genowefa Leśko Msza św. gregoriańska        

+ Krystyna Pękala od Moniki z rodziną

+ Władysława Wróbel od koleżanek synowej Jolanty z Oddziału Kliniki Chirurgii Ogólnej

+ Halina Gnat – od Kurpasów z Łąki

+ Witold Wilk – od rodziny Gajdek

+ Henryk Kuśnierz od rodziny Jandów

+ Helena Duda od Agnieszki Cymer z rodziną

+ Jerzy Karp od Marka Sowy

+ Genowefa Maćkowicz od swatowej Genowefy Bomba

+ Antoni Sierżęga od Józefy Gaj z rodziną

Pt.

13.01

7:00 + Kazimierz Dulęba od przyjaciółek Karoliny z Liceum

+ Edward Gac od Haliny i Stanisława Łuszczek z rodziną

+ Emilia Ustrzycka od chrzestnego Zbigniewa z rodziną

18:00 + Marcianna i Grzegorz Orłowscy

+ Małgorzata Mucha 10 rocz. śm. – od mamy

Poza parafią

+ Genowefa Leśko Msza św. gregoriańska

+ Krystyna Pękala od Haliny i Józefa Bojda

+ Władysława Wróbel od sąsiadki Marii

+ Halina Gnat od sąsiadów Beściaków

+ Witold Wilk od sąsiadów z Podwisłocza 40 klatka 5

+ Henryk Kuśnierz od Marty z rodziną

+ Helena Duda od sąsiadów rodziny Szczygieł

+ Jerzy Karp od firmy budowlanej DAR-GOŚ

+ Genowefa Maćkowicz od rodziny Gnat

+ Antoni Sierżęga od rodziny Piszcz

Sob.

14.01

7:00

 

-Za nieuleczalne chore dzieci i ich rodziców z prośbą o potrzebna łaski    

+ Marian Pustelak od Marii i Augustyna Pieczak

+ Marcin Szczygieł 25 rocz. śm.  

+ Adolf Materna od córki Stanisławy z rodziną     

 18:00  W intencji Bractwa Szkaplerznego     

Poza parafią

+ Genowefa Leśko Msza św. gregoriańska

+ Krystyna Pękala od Korneli i Leszka Jaworskich

+ Władysława Wróbel od swatowej z Łąki

+ Halina Gnat od Barbary i Marcina Lew

+ Witold Wilk od rodziny Nyczów

+ Henryk Kuśnierz od Agaty Możdżeń

+ Helena Duda od Grzegorza i Liliany

+ Jerzy Karp od sąsiadów Możdżeniów

+ Genowefa Maćkowicz od rodziny Gnat

+ Halina Gnat od córek

Nd.

15.01

6:30 + Władysława i Stanisław Płonka od rodziny Anny i Antoniego Rzepka     
7:15 Szpital: Za parafian       
7:30 Dom Kombatanta: + Andrzej Przytuła 1 rocz. śm.
8:00 + Józef Dobrzański 5 rocz. śm.

Poza parafią

+ Genowefa Leśko Msza św. gregoriańska

+ Krystyna Pękala od Elżbiety i Janusza Sabaj z rodziną

+ Władysława Wróbel od sąsiadów rodziny Różańskich

+ Halina Gnat od Zofii i Jana

+ Witold Wilk od pracowników Punktu Pocztowego

+ Henryk Kuśnierz od rodziny Muriasów

+ Helena Duda od rodziny Kwaśniaków

+ Jerzy Karp  od Lidii i Łukasza Podgórniak

+ Genowefa Maćkowicz od Grażyny i Janusza Bomba

+ Halina Gnat od synów

9:30 + Maria Kuczma od Dyrekcji, nauczycieli i pracowników Zespołu Szkół Gospodarczych w Rzeszowie     
11:00 + Teresa Pomianek 16 rocz. śm.      
12:30 O Dary Ducha Św. dla Aleksandra i Aleksandry  
17:00 + Marian Synoś 3 rocz. śm.