28 maja 2024

 

Pn.

2.01

7:00 + Józefa Leśko od Wiesława i Zofii   

+ Tadeusz Sala od rodziny Krystyny i Kazimierza Barazków

+ Jerzy Karp od brata Adama i Grażyny Karp z rodziną

+ Bolesław Stanio od ciotki Janiny

18:00 + Helena Duda od córki Danuty    

Poza parafią

+ Genowefa Leśko Msza św. gregoriańska

+ Jarosław Proniewski od pracowników CHEMA-ELETROMET Rzeszów

+ Bronisław Jabłoński od rodziny Woźniaków z Drabinianki

+ Halina Gnat od kolegów z firmy LINKER EUROPA TYCZYN

+ Witold Wilk od syna z wnuczką

+ Maria Kidacka od Renaty i Sławomira Kokoszyńskich

+ Michał Gaweł od chrześnicy Grażyny

+ Maria Chmiel od rodziny Kozaków

+ Henryk Kuśnierz od Zofii Sierżęga

+ Jan Ziaja od rodziny Szczepańskich

Wt.

3.01

7:00 + Józefa Leśko od siostrzenicy Barbary z rodziną    

+ Tadeusz Gargaś od rodziny Kilarów   

+ Genowefa Maćkowicz od męża Bronisława z rodziną     

+ Marian Synoś od wnuków: Natalii, Katarzyny, Kacpra, Karola i Piotra z rodzinami    

18:00 Za wstawiennictwem św. Rocha: O zdrowie i bł. Boże, opiekę św. Rocha dla Anny, Genowefy, Anny i Marii

Poza parafią

+ Genowefa Leśko Msza św. gregoriańska

+ Jarosław Proniewski od pracowników CHEMA-ELETROMET Rzeszów

+ Bronisław Jabłoński od Aleksandra Kucaby i syna Krzysztofa z rodziną

+ Halina Gnat od kolegów z firmy LINKER EUROPA TYCZYN

+ Witold Wilk od siostry Marii z dziećmi

+ Maria Kidacka od kuzynki Ireny z rodziną

+ Michał Gaweł od Marty i Rajmunda Cieślickich

+ Maria Chmiel od Danuty i Józefa Lew

+ Henryk Kuśnierz od Anny i Tomasza Sierżęga

+ Jan Ziaja od Wiesława Pleśniak

 

Śr.

4.01

7:00 + Gertruda Różańska  od siostry Stefanii z rodziną

+ Małgorzata Solecka od rodziny Nowaków

18:00 + Maria Gaweł od Sławka z rodziną    

Poza parafią

+ Wanda Różańska od sąsiadów Krupów

+ Genowefa Leśko Msza św. gregoriańska

+ Jarosław Proniewski od pracowników CHEMA-ELETROMET Rzeszów

+ Bronisław Jabłoński od rodziny Urmaników

+ Halina Gnat od kolegów z firmy LINKER EUROPA TYCZYN

+ Witold Wilk od siostry Marii z dziećmi

+ Maria Kidacka od rodziny Jajugów

+ Michał Gaweł od OSP Rzeszów – Słocina

+ Maria Chmiel od Danuty i Józefa Ziaja

+ Henryk Kuśnierz od siostrzeńca Krzysztofa

+ Jan Ziaja od Piotra Pleśniak z rodziną

Czw.

5.01

7:00 + Aleksander Pleśniak od rodziny Surowców

+ Jacek Rojek – od rodziny Kurc

+ Antoni Sierżęga od syna Piotra z rodziną     

+ Janina Masełekod rodziny Mytych z Łukawca   

18:00 + Andrzej Dąbek    

Poza parafią

+ Genowefa Leśko Msza św. gregoriańska

+ Jarosław Proniewski od pracowników Zakładu Stomatologicznego w Rzeszowie

+ Bronisław Jabłoński od koleżanek i kolegów Marty z firmy ROMIKO

+ Halina Gnat od kolegów z firmy LINKER EUROPA TYCZYN

+ Witold Wilk od siostry Marii z dziećmi

+ Maria Chmiel od rodziny Gnat

+ Henryk Kuśnierz od chrześniaka z rodziną    

+ Jan Ziaja od koleżanek ze Szkoły

+ Helena Duda od sąsiadów Machowskich

+ Jerzy Karp od Piotra Pleśniak

Pt.

6.01

6:30 Jan Czyż
7:15 Szpital: Za parafian
7:30 Dom Kombatanta: + ks. Julian Chmiel
8:00 + Tadeusz i Michalina Balawender

Poza parafią

+ Genowefa Leśko Msza św. gregoriańska

+ Jarosław Proniewski od pracowników Zakładu Stomatologicznego w Rzeszowie

+ Bronisław Jabłoński od koleżanek i kolegów Marty z firmy ROMIKO

+ Halina Gnat od kolegów z firmy LINKER EUROPA TYCZYN

+ Witold Wilk od siostry Marii z dziećmi

+ Maria Chmiel od koleżanki Janiny Beściak

+ Henryk Kuśnierz od Bożeny Beściak z rodziną

+ Jan Ziaja od pracowników Domu Kombatanta

+ Helena Duda od Agnieszki i Piotra z rodzinami

+ Jerzy Karp od sąsiadów rodziny Werelusz

9:30 O Boże bł., opiekę Matki Bożej dla Konrada w 18 rocz. urodzin i bł. Boże dla rodziny
11:00 + Tadeusz Ciupak od chrześnicy   
12:30 + Maria Kuczma od uczestników pogrzebu    
17:00 + Zofia i Jan Bereś i Józef Musiał  
Sob.

7.01

 

 

 

 

 

 

 

7:00 + Franciszek Lew od córki Jolanty z rodziną

+ Helena Bajda od syna Zbigniewa z żoną  

+ Jan Zyga w rocz. śm.    

+ Tomasz, Antonina Bator, Erni Stelmach, Bolesław Rzeźnik od syna z rodziną

 

18:00 + Helena Strzałkowska od córki Marzeny z rodziną     

Poza parafią

+ Genowefa Leśko Msza św. gregoriańska

+ Jarosław Proniewski od pracowników Zakładu Chemiczno-Stomatologicznego II

+ Bronisław Jabłoński od koleżanek i kolegów Marty
z firmy ROMIKO

+ Halina Gnat od rodziny Maćkowicz

+ Witold Wilk od wnuczki Gabrieli z rodziną

+ Maria Chmiel od Marii Bator

+ Henryk Kuśnierz od Stefanii Trojanowskiej z rodziną

+ Jan Ziaja od pracowników Domu Kombatanta

+ Helena Duda od Marii Szczepanik

+ Jerzy Karp od rodziny Dereniów

Nd.

8.01

6:30 + Maria Demków      
7:15 Szpital: + Irena Skomra      
7:30 Dom Kombatanta: Za parafian
8:00 + Julian, Katarzyna, Helena  

Poza parafią

+ Genowefa Leśko Msza św. gregoriańska

+ Jarosław Proniewski od Zarządu i Pracowników Spółdzielni Pracy w Studzianie Dolne

+ Władysława Wróbel od wnuczek Kasi i Madzi oraz prawnucząt Michała i Zuzi

+ Halina Gnat od Elżbiety Maćkowicz

+ Witold Wilk od wnuczki Gabrieli z rodziną

+ Henryk Kuśnierz od Romana i Barbary

+ Helena Duda od pewnej osoby

+ Jerzy Karp od Agnieszki i Jacka Lasik z rodziną

+ Genowefa Maćkowicz od córki Renaty z mężem
i dziećmi

+ Antoni Sierżęga od syna Piotra z rodziną

9:30 + Maria Kuczma od Dyrekcji, nauczycieli i pracowników Zespołu Szkół Gospodarczych w Rzeszowie     
11:00 O wiarę, mądrość i potrzebne łaski dla Szymona z okazji 12 rocznicę urodzin
12:30 + Janina 1 rocz. śm i Tadeusz Smycz
17:00 + Julia Bazan 50 rocz. śm.    

* DO UŻYTKU WEWNĘTRZNEGO PARAFII