17 kwietnia 2024

LITURGIA

 1. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: w poniedziałek św. Atanazego, we wtorek uroczystość NMP Królowej Polski – msze święte jak w każdą niedzielę,
  w środę św. Floriana, w piątek św. Apostołów Filipa i Jakuba.
 2. Przypominamy, że Nabożeństwa Majowe będą codziennie o 17.30, a w niedziele
  o 16.30.
 3. W tym tygodniu wypada także pierwszy czwartek, piątek i pierwsza sobota miesiąca.
 4. W czwartek z racji próby dzieci przed Pierwszą Komunią Świętą wystawienie Najświętszego Sakramentu i Adoracja będą przed Mszą Świętą od godz. 16.30.
 5. W piątek spowiedź od godz. 17.00.
 6. W sobotę w godzinach 11.00-13.00 odbędzie się spowiedź dzieci z klas III A i B przed pierwszą Komunią Świętą.
 7. W przyszłą niedzielę – 8 maja – odbędzie się w naszej parafii Pierwsza Komunia Święta klas III A – o godz. 11.00 – i III B o godz. 13.00. Z tego względu niektóre intencje mszalne zostały przeniesione na inne godziny. Prosimy się z nimi zapoznać.

SPOTKANIA

 1. W piątek o 17.00 spotkanie Koła Misyjnego.
 2. W sobotę po Mszy Świętej wieczornej spotkanie Stowarzyszenia Rodzin Katolickich. 

SPRAWY PARAFIALNE

 1. W sobotę o godz. 9.30 w naszym kościele odbędzie się uroczysta Msza Święta pod przewodnictwem ks. bpa Jana Wątroby z okazji 30-lecia Caritas naszej diecezji.
 2. Dziękujemy Bractwu Szkaplerznemu i młodzieży ze Szkolnego Koła Caritas za zaangażowanie się w akcję Dzień Dobra i rozprowadzanie „chlebków miłosierdzia”. Zebrano 6819,12 zł. Bóg zapłać.
 3. Podkarpackie Hospicjum dla dzieci wyraża wdzięczność za ofiary złożone przy naszym kościele w ramach akcji „Pola Nadziei 2022”. Zebrano 5860 zł. Bóg zapłać.
 4. Zachęcamy do wywieszenia flagi narodowej w związku z obchodami Dnia Flagi
  i uroczystością Matki Bożej.
 5. Przypominamy, że istnieje jeszcze możliwość zapisania się w zakrystii na peregrynację figury św. Rocha. W dniu, w którym zapisaliśmy się zabieramy figurę po Mszy Świętej wieczornej. Natomiast przynosimy ją następnego dnia przed Mszą Świętą wieczorną.

do użytku wewnętrznego parafii