Intencje Mszy Świętych 2-8.05.2000

 

 

Poniedziałek

2.05.2022

7:00 + Anna Barańska – int. od Akcji Katolickiej z Turzego Pola
7:00 + Maria Kuczma – int. od wnuka Jakuba z rodziną
7:00 + Stefan – int. od wnuka Grzegorza z rodziną
7:00 + Genowefa Maćkowicz – greg.
18:00 + Jan i Marek Mazur
18:00 + Maria Bator – greg.

Poza parafią: + Zdzisław Wasilewski – int. od rodziny Piątów

 

 

 

 

Wtorek

3.05.2022

6:30 + Maria Bator – greg.
7:15 Szpital:
7:30 Dom Kombatanta:
8:00 + Jan, Leon, Julia, Kaplita i zmarli z rodziny
9:30 Dziękczynna za 75 lat życia z prośbą o dalsze bł. Boże i opiekę Matki Bożej dla Stanisława
11:00 Za parafian
12:30 + Genowefa Maćkowicz – greg.
17:00 O światło Ducha Świętego podczas egzaminów maturalnych i właściwy wybór drogi życiowej dla Jolanty
19:00 + Stanisława Lampart – w 8 rocznicę śmierci
 

Środa

4.05.2022

7:00 + Genowefa Maćkowicz – greg.
18:00 Dziękczynno-błagalna w intencji rodziny z prośbą o zdrowie dla wszystkich jej członków
18:00 + Andrzej Bylak – w 13 rocznicę śmierci  
18:00 + Maria Bator – greg.

Poza parafią: + Zdzisław Wasilewski – od rodziny Pelców

 

 

Czwartek

5.05.2022

7:00 + Małgorzata Ferenc – int. od rodziców
7:00 + Józefa Sabo – int. od córki z rodziną
7:00 + Genowefa Maćkowicz – greg.
18:00 + Kazimiera i Stanisław Lubas
18:00 + Andrzej Dąbek
18:00 + Maria Bator – greg.

Poza parafią: + Zdzisław Wasilewski – int. od Filipa z rodziną

 

 

Piątek

6.05.2022

7:00 + Józef Walus – int. od rodziny Kwoka
7:00 + Stanisław Murias – int. od żony
9:30 DPS: + Maria Bator – greg.
10:00 Dom Kombatanta: + Genowefa Maćkowicz – greg.
18:00 O zdrowie i bł. Boże w 40 rocz. urodzin dla Joanny
18:00 + Bronisława Pawełek – int. od Danuty i Romana Ryznar

Poza parafią: + Zdzisław Wasilewski – int. od Pachnickich

 

Sobota

7.05.2022

7:00 + Stefania – w 20 rocznicę śmierci
7:00 + Genowefa Maćkowicz – greg.
18:00 + Józef Woźniak – int. od rodziny Bąk
18:00 + Maria Bator – greg.

Poza parafią: + Zdzisław Wasilewski – int. od brata Kazimierza

 

 

 

Niedziela

8.05.2022

6:30 + Stanisław i Michalina Boroń
7:15 Szpital:
7:30 Dom Kombatanta:
8:00 + Maria Bator – greg.  
9:30 O bł. Boże dla ks. Prałata Stanisława – int. od Stowarzyszenia Rodzin Katolickich

+ Stanisław Szydełko

11:00 I Komunia Święta
13:00 I Komunia Święta
17:00 + Zbigniew – w 31 r. śm., dusze w czyśćcu cierpiące
19:00 + Genowefa Maćkowicz – greg.

do użytku wewnętrznego parafii