Intencje Mszy Świętych 25.04-1.05.2022

 

 

Poniedziałek

25.04.2022

7:00 Za dusze w czyśćcu cierpiące
7:00 + Andrzej Kawalec
7:00 + Stanisław Sikora – int. od córki Haliny z rodziną
7:00 + Kazimierz Pietraszek – int. od Związku Hodowców Koni
18:00 + Marek Mazur – int. od żony i córki
18:00 + Jacek Moskwa – greg.

Poza parafią: + Zdzisław Wasilewski – int. od Ani i Jacka

 

Wtorek

26.04.2022

7:00 + Stanisław Broda – w rocznicę śmierci
7:00 + Stanisław Sikora – int. od Marty Lubas z rodziną
18:00 W intencjach przez wstawiennictwo św. Rocha
18:00 + Jacek Moskwa – greg.

Poza parafią: + Zdzisław Wasilewski – int. od Bocheńskich

 

Środa

27.04.2022

7:00 + Zofia Kołodziej – int. od Bogusławy Brud
7:00 + Edward Panek – int. od wnuczki Stanisławy z rodziną
9:30 DPS: + Jacek Moskwa – greg.
18:00 + Marek Mazur – int. od żony i córki
18:00 + Tomasz – w dzień urodzin

Poza parafią: + Zdzisław Wasilewski – od rodziny Gwiazda

 

 

Czwartek

28.04.2022

7:00 + Justyna Pokrywka – int. od rodziny Kwiatkowskich
7:00 + Mateusz Karp – int. od Jakuba Karp z rodziną
10:00 Dom Kombatanta:+ Edward Płonka – od brata Stanisława z rodz.
18:00 + Zofia Kołodziej  – int. od Marii Gliwa z rodziną
18:00 + Łukasz Sikora – w 22 rocznicę śmierci
18:00 + Jacek Moskwa – greg.

Poza parafią: + Zdzisław Wasilewski – int. od rodziny Kuna

 

 

Piątek

29.04.2022

7:00 + Jan Lew – w 10 rocznicę śmierci
7:00 + Stefan Murjas – int. od pracowników Carrefour
7:00 + Jerzy Chmiel – int. od Anety Szyszka z rodziną
18:00 + Zofia i Józef
18:00 + Jacek Moskwa – greg.

Poza parafią: + Zdzisław Wasilewski – int. od Jeziorskich

 

Sobota

30.04.2022

7:00 + Czesława Śmigiel – int. od Józefa Smyżeń z rodziną
7:00 + Piotr Pacześniak – int. od prac. Szkoły Muzycznej w Przeworsku
7:00 + Adolf Materna – int. od córki Stanisławy z rodziną
18:00 + Józefa Leśko i zmarli z rodziny
18:00 + Jacek Moskwa – greg.

Poza parafią: + Zdzisław Wasilewski – int. od Jeziorskich

 

 

 

Niedziela

1.05.2022

6:30 + Weronika i Stanisław Gąsior
7:15 Szpital:
7:30 Dom Kombatanta: + Katarzyna, Józef, Józef, Tadeusz
8:00 + Genowefa Maćkowicz – greg.
9:30 + Stanisława i Piotr Guzowscy – w rocznicę śmierci
11:00 + Małgorzata Miłek i Jan Jęczalik
12:30 + Andrzej Kraska – w 7 rocznicę śmierci
17:00 Za parafian
19:00 + Maria Bator – greg.

do użytku wewnętrznego parafii