24 czerwca 2024

LITURGIA

  1. Przypominamy, że w niedziele o 12.00 modlimy się na Różańcu o pokój na świecie. Dzisiaj modlitwę poprowadzą Kręgi Rodzin, a w przyszłą niedzielę Stowarzyszenie Rodzin Katolickich.
  2. W środy Droga Krzyżowa z rozważaniami dla dzieci o godz. 17.30, natomiast w piątki – dla starszych o godz. 17.30, a dla młodzieży o 19.30.
  3. W każdą niedzielę Wielkiego Postu o godz. 16.15 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym, a o 17.00 Msza Święta.
  4. Przypominamy, że codziennie od 17.00 będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu. Zachęcamy do modlitwy o pokój na święcie.

SPOTKANIA

  1. We wtorek po Mszy Świętej wieczornej próba dla kandydatów do bierzmowania.

SPRAWY PARAFIALNE

  1. Wszystkich, którzy byli na pierwszym spotkaniu organizacyjnym kursu przedmałżeńskiego zapraszamy na kolejne spotkanie w czwartek do auli parafialnej po Mszy Św. wieczornej.
  2. Bractwo Szkaplerzne zaprasza do uczestnictwa w Misterium Męki Pańskiej w Krakowie 12 marca. Koszt wyjazdu 75 zł. Szczegóły na plakacie w gablocie.
  3. Dziękujemy za złożone ofiary na rzecz uchodźców wojennych z Ukrainy. Zebrane zostało 26 591zł.
  4. Przy ołtarzu św. Rocha można nabyć baranki wielkanocne w cenie 6zł. Dochód przeznaczony jest na Caritas naszej parafii.
  5. Na stoliku za ławkami znajdują się skarbonki na jałmużnę wielkopostną, którą złożymy w niedzielę Miłosierdzia Bożego. Dochód przeznaczony będzie na Caritas Diecezjalną.

do użytku wewnętrznego parafii