26 lutego 2024
 

 

Poniedziałek

8.11.2021

7:00 + Monika Mróz – int. od rodziny Krupów
7:00 + Roman Płodzień – int. od rodziny Szytułów
7:00 + Kazimierz Dulęba – int. od koleżanek córki Anny
18:00 + Marian, Aniela Trojanowscy
18:00 + Helena Trałka
18:00 + Marek Mazur – greg.

Poza parafią: + Edward Tereszkiewicz – int. od brata Antoniego

 

Wtorek

9.11.2021

7:00 + Józefa Nowicka – int. od rodziny Lechów
7:00 + Stanisława Stefańska – int. od sąsiadów
18:00 W intencjach za przyczyną św. Rocha
18:00 + Bronisław Moskal
18:00 + Marek Mazur – greg.

Poza parafią: + Edward Tereszkiewicz – int. od brata Kazimierza

 

Środa

10.11.2021

7:00 + Zbigniew Więcek – int. od kuzynki Ewy z rodziną
7:00  + Maria Kuczma – int. od 1 Kręgu Rodzin
18:00 + Zofia Aletańska – 25 r. śm., + Józef – 20 r. śm.
18:00 + Adela Kupkowska – w 70 r. śmierci, + Marian
18:00 + Marek Mazur – greg.

Poza parafią: + Edward Tereszkiewicz – int. od bratowej Joanny

 

 

Czwartek

11.11.2021

7:00 + Jan Pelc – w 6 rocznicę śmierci
7:00 + Józefa Rączka
9:30 DPS: + Marek Mazur – greg.
10:00 Dom Kombatanta: + Zdzisław Wróbel – int. od Kowalów
11:00 Dziękczynna z racji urodzin Wojtusia, o zdrowie i bł. Boże
17:00 + Marcin Szczygieł

Poza parafią: + Edward Tereszkiewicz – int. od brata Józefa

 

 

Piątek

12.11.2021

7:00 + Maria Bator – int. od kuzynki
7:00 + Stanisław Łoboza – int. od Stanisława Sieczkowskiego z rodz.
7:00 + Monika Mróż – int. od Sławonira Możdżenia z żoną
18:00 + Maria i Paweł Wąs i zmarli z ich rodzin
18:00 + Władysława Weryńska
18:00 + Marek Mazur – greg.

Poza parafią: + Edward Tereszkiewicz – int. od brata Józefa

 

Sobota

13.11.2021

7:00 + Mariusz Flak – w 11 rocznicę śmierci
7:00 + Józefa Leśko – int. od Maciołków
7:00 + Marcin Sady
18:00 W intencji Bractwa Szkaplerznego
18:00 + Marek Mazur – greg.

Poza parafią: + Edward Tereszkiewicz – int. od Kubickich

 

 

 

Niedziela

14.11.2021

6:30 + Agata i Józef Inglot
7:15 Szpital: + Józefa Pondel
7:30 Dom Kombatanta:  Ku czci Ducha Świętego – o miłość dla parafii i świata
8:00 Za parafian
9:30 + Marek Mazur – greg.
11:00 + Emil Miłek
12:30 + Michał Kozłowski
17:00 + Zofia Bandelak – w rocznicę śmierci

do użytku wewnętrznego parafii