17 kwietnia 2024

LITURGIA 

 1. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: w poniedziałek św. męczenników Korneliusza i Cypriana, w środę św. Stanisława Kostki, w piątek św. Andrzeja Kim Taegon i Towarzyszy, w sobotę święto św. Mateusza.
 2. W poniedziałek – 16.09 – po Mszy Św. wieczornej nabożeństwo do św. Jana Pawła II.
 3. We wtorek w naszej parafii będziemy gościć uczestników XX Zjazdu Stowarzyszenia Muzyków Kościelnych. Msza Św. o 18.00, a po niej koncert muzyki chóralnej. Z tego względu nie będzie nabożeństwa do św. Rocha.
 4. W piątek z racji trzeciego piątku miesiąca po Mszy Św. wieczornej nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.

SPOTKANIA 

 1. W środę o 16.45 spotkanie kandydatów na ministranta, a po Mszy Św. wieczornej wszystkich ministrantów i lektorów. Serdecznie zapraszamy.
 2. Także w środę o 18.45 spotkanie i próba chóru.
 3. W czwartek po Mszy Św. wieczornej spotkanie Rady Parafialnej.

SPAWY PARAFIALNE 

 1. W tym tygodniu ofiary na sprzątanie i wystrój kościoła składa grupa pani Jadwigi Krupy.
 2. Przypominamy, że dziś pod kościołem zbierane są ofiary do puszek na Radio Via.
 3. W przyszłą niedzielę – 22 września – odbędzie się pielgrzymka Rodzin Katolickich na Jasną Górę. Wyjazd o godz. 5.00 spod kościoła. Koszt 70 zł (płatne przy zapisach). W drodze powrotnej nawiedzimy sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach. Zapisy w zakrystii. Serdecznie zapraszamy.
 4. Przypominamy także, że w sobotę przed II i IV niedzielą miesiąca po wieczornej Mszy Św. odbywa się spotkanie rodziców i chrzestnych przed wspólnymi chrztami.
 5. W Domu Kultury 22 września o 16.00 odbędzie się wernisaż wystawy o życiu i działalności Heleny Szajer. Serdecznie zapraszamy.
 6. Zapraszamy także do korzystania z Biblioteki mieszczącej się w Domu Kultury, w której jest wiele ciekawych propozycji szczególnie dla dzieci i młodzieży.

do użytku wewnętrznego parafii