14 czerwca 2024

LITURGIA

 1. Przypominamy, że dziś po każdej Mszy Świętej będzie poświęcenie pojazdów. Ofiary złożone z tej okazji będą przeznaczone na ogólnopolską akcję 1 grosz za 1 kilometr.
 2. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: w poniedziałek św. Marty, w środę św. Ignacego z Loyoli, w czwartek św. Alfonsa Marii Liguoriego.
 3. W tym tygodniu wypada pierwszy czwartek, piątek i pierwsza sobota miesiąca. W czwartek po Mszy Św. wieczornej Adoracja Najświętszego Sakramentu do 2100.
 4. W piątek od 1700 spowiedź święta.
 5. Także w piątek – 2 sierpnia istnieje możliwość uzyskania odpustu zupełnego Porcjunkuli za nawiedzenie kościoła parafialnego połączone z odmówieniem Ojcze Nasz i Wierzę w Boga, należy być w stanie łaski uświęcającej, przyjąć Komunię Świętą i odmówić modlitwy według intencji Ojca Świętego.
 6. W sobotę po Mszy Św. wieczornej zmiana tajemnic różańcowych.

SPAWY PARAFIALNE 

 1. W tym tygodniu ofiary na sprzątanie i wystrój kościoła składa grupa pani Celiny Kotowicz.
 2. W niedzielę, 4 sierpnia, wyruszy 42. Rzeszowska Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. Rozpocznie się Mszą św. o godz. 6:30 przed kościołem farnym. Dziś natomiast o 15.00 w parafii św. Józefa Sebastiana Pelczara odbędzie się spotkanie organizacyjne Grupy św. Józefa.
 3. Dziękujemy za ofiary złożone na tacę w III niedzielę miesiąca. Wyniosły one 9044 zł.
 4. Pod kościołem jest możliwość nabycia książek o św. Janie Pawle II. Cena 30 zł.
 5. W przyszłą niedzielę po Mszy Św. o 19.00 odbędzie się spotkanie Rady Parafialnej.

do użytku wewnętrznego parafii