30 maja 2024

 

 

 

Poniedziałek

25.03.2019

7:00 + Anna Płonka i Janina Kucaba – (25)
7:00 + Józef Ciepiela – int. od uczestników pogrzebu
18:00 + Józef Matuła – greg.
18:00 + Aleksander Bukała – greg.
18:00 + Michalina Szyszka – w 9 rocz. śmierci, Ludwik i Jan
  Poza parafią: + Józef Sikora – greg., + Władysława Płonka – od grupy Caritas z Pstrągowej
 

 

Wtorek

26.03.2019

7:00 + Anna Płonka i Janina Kucaba – (26)
7:00 + Józef Ciepiela – int. od uczestników pogrzebu
18:00 O zdrowie i bł. Boże dla Nikoli w 5 rocznicę urodzin
18:00 + Józef Matuła – greg.
18:00 + Aleksander Bukała – greg.
  Poza parafią: + Józef Sikora – greg., + Władysława Płonka – od burmistrza Ropczyc
 

Środa

27.03.2019

7:00 + Anna Płonka i Janina Kucaba – (27)
7:00 + Ludwika i Ludwik
9:30 Dom Pomocy Społecznej: + Józef Matuła – greg.
18:00 + Józef Ciepiela – int. od uczestników pogrzebu
18:00 Za dusze w czyśćcu cierpiące
  Poza parafią: + Józef Sikora – greg., + Władysława Płonka – od Kuby Wolan i dzieci z Francji
 

 

Czwartek

28.03.2019

7:00 + Bronisława Bojda – int. od rodziny Raków
7:30 Dom Kombatanta: + Anna Płonka i Janina Kucaba – (28)
18:00 + Józef Matuła – greg.
18:00 + Józef Ciepiela – int. od uczestników pogrzebu
18:00 + Lesław – int. od siostry Janiny z mężem
  Poza parafią: + Józef Sikora – greg., + Władysława Płonka – od rodziny Gątarskich z Pstrągowej
 

 

Piątek

29.03.2019

7:00 + Anna Płonka i Janina Kucaba – (29)
7:00 + Józef Ciepiela – int. od uczestników pogrzebu
18:00 + Helena, Jan, Jadwiga
18:00 + Józef Matuła – greg.
18:00 + Marian Wilczakowski – w rocznicę śmierci
  Poza parafią: + Józef Sikora – greg., + Władysława Płonka – od rodziny Piterów
 

 

Sobota

30.03.2019

7:00 O bł. Boże dla Rity i całej rodziny
7:00 + Anna Płonka i Janina Kucaba – (30)    
7:00 + Józef Ciepiela – int. od uczestników pogrzebu
18:00 + Józef Matuła – greg.
18:00 + Anna i Roman Jajuga – int. od wnuków
  Poza parafią: + Władysława Płonka – od Straży Pożarnej z Pstrągowej

 

 

 

 

 

Niedziela

31.03 .2019

6:30 + Józef Matuła – greg.
7:15 Szpital Pro-Familia: + Bolesław
7:30 Dom Kombatanta: + Aleksander, Adam, Helena, Zofia, Łucja
8:00 + Marzena i Stanisław Szkoła – w 16  rocznicę śmierci;

Poza parafią: + Władysława Płonka – od Sióstr Serafitek z Bieździadki

9:30 O zdrowie, bł. Boże i potrzebne łaski dla Marii w dniu urodzin
10:30 Dom Pomocy Społecznej: + Aleksander Bukała – greg.
11:00 Za parafian  
12:30 + Franciszek i Wiktoria Sierżęga
16:00 + Janina Masełek – greg.

do użytku wewnętrznego parafii